Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Frissen elvált dekoratív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissen elvált dekoratív 40-es nőnél lehetne esélye egy 19 éves átlagos srácnak?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerem a nőcit és nem rég vált el. Az a hír járja, hogy pasizik rendesen és elég magasak az igényei... Azt mondják, szinte hetente másik pasija van. Nagyon csinos, igényes hölgyről van szó. Érdemes ilyennél próbálkoznom átlagos srácként?

2016. szept. 19. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon igényes lehet :D
2016. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:"DDD. Hogyne. Vedd ki a kezed a gatyadbol.
2016. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából azért volna merszem közeledni hozzá, mert úgy tudom szereti a fiatalabb fiúkat, de ha nem ütöm meg a "jópasi" szintet, akkor el fog utasítani bizonyára ugye?
2016. szept. 19. 19:26
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted egy elvált 40es nő annyira kapós?? Áhh, ez csak látszat.

Ha annyira nagyon válogatna nem lenne minden héten mással.

2016. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én 30 évesen se állnék össze 40 évessel mert úl öreg hogy gyereket szüljön nekem......de neked nem közös gyerek kell úgy látom, hanem csak a szexre kell
2016. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4-es úgy tudom nagyon is kapós..


Sok fiatal srác rajong ezért a korosztályért. Én is ezek közé tartozom.:)

2016. szept. 19. 19:36
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát persze. Bizonyára örökbe fogana téged 😃

Ébredj már fel. Egy 40 éves nőnek FÉRFI kell, nem egy gyerek. Ezt ne vedd bántásnak, te is fel fogsz nőni, meg fogsz érni. Addig viszont ha megfogadsz egy jó tanácsot, a saját korosztályodban keresgélsz. Üdv.

42/F

2016. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek pont jó a 19, fáradhatatlan, szép testű, mindig vidám szeretők, nem értem mit irigykedtek :)
2016. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves #8-as. Ezt tapasztalatból írtad? Mert most kicsit a nőt a ... önbizalmam ezt olvasva..;)
2016. szept. 19. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
ezért nem kell magyar pasi.
2016. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!