Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az ösztönök miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ösztönök miatt utasítanak vissza a nők?

Figyelt kérdés
Legutóbb azzal a szöveggel utasította vissza a közeledésemet egy nő, hogy "Egy ilyen genetikai hulladékkal sose lennék együtt". Ezután gondolkoztam el rajta, hogy lehet az ösztöneik miatt nem kellek a nőknek. Látják rajtam, hogy alacsony vagyok, ronda arcú, szegény és tudat alatt arra gondolnak, hogy milyen ronda gyerekeink lennének. Így sose fogok kelleni egy nőnek se? Hány éves korig érdemes próbálkozni ilyen adottságokkal? Mit kellene tennem, hogy kapjak a nőktől, legalább egy első randi esélyt? 24F

2017. febr. 14. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy nézel ki, de ez a "nőtől" iszonyat nagy bunkóság volt, még akkor is ha tényleg nem vagy túl szép. Kivéve ha nagyon nyomultál.


Szerintem előbb-utóbb mindenki talál párt, az ilyet meg próbáld ne nagyon a szívedre venni, vannak értelmesebbek is...

Valamint nem árt, ha te sem csak a nagyon szépekre hajtasz (bár nem tudom ez így van e, ha nem, akkor tárgytalan :) )


Illetve lehet jobb ha nem azonnal mint nővel ismerkedsz, csak pusztán baráti szándékkal, hogy jobban megismerjen.

N

2017. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Alap esetben igaz. Az evolúció során alakult ki, hogy minél életképesebb utódokat nemhez az ember, és a férfiak esetében az magas, erős, jóképű stb. volt az esélyes.


De ettől függetlenül, aki így nyilvánul meg a másik felé, az elég tahó és jobbat nem is érdemel, mint ő maga.


Az, hogy neked ezekkel az adottságokkal nehezebb dolgod van, tény, de ettől még nem kell elásnod magad. Fiatal vagy, kölyök még, élned kell, hogy tapasztalatod legyen, saját életed és egzisztenciád, ami majd ad egy határozottságot, egy kiállást, egy kisugárzást, egy viselkedés normát, akkor sokkal több esélyed lesz párt találni. De amíg úgy mész oda, hogy görbe hát és sugárzik rólad, hogy egy nagy rakás szerencsétlennek érzed magad, addig mind el fog küldeni.

2017. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a baj inkább ott van, hogy gondolom nem vagy az a tipikus laza, vagány, népszerű ember, aki könnyen ismerkedik, könnyen teremt új kapcsolatokat, extrovertált stb. emiatt nem találnak vonzónak a lányok.

Mondjuk ez így elég szánalmas, ha így utasított vissza, de rá se ránts, ne hagyd, hogy egy ilyen elvegye a kedvedet.

Csak annyit tudok mondani, hogy legyél magabiztosabb, legyen több önbizalmat, fogj bele az önfejlesztésbe, meg igazából alapjáraton ne görcsölj rá az egészre, mert azt rögtön megérzik a lányok, a lényeg, hogy érezd magad jól a bőrödben egyedül is, utána meg jöhet a többi. :)

2017. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A biológiai meg a szociális-genetikai elemzésbe nem folynék bele, de aztaKWAélet, miféle némber volt az illető, és hogy sikerült kihozni belőle ezt a mondatot?...
2017. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos minket, alacsony és ronda férfiakat minden nő genetikai hulladéknak gondol, csak van, aki kimondja, és van, aki nem. Legfeljebb pénzzel tudod kompenzálni a külsődet, amíg az nincs baromi sok, addig hiába próbálkozol.
2017. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

"Alap esetben igaz. Az evolúció során alakult ki, hogy minél életképesebb utódokat nemhez az ember, és a férfiak esetében az magas, erős, jóképű stb. volt az esélyes."


Nagyon nem érdemes belefolyni az evolúciós fejtegetésekbe, de valószínűleg pont nem egy szépfiú volt a legesélyesebb az életben maradásra a régi időkben, hanem egy domináns, de nem feltétlenül vonzó külsejű vezető, mint pl. Dzsingisz kán. Szóval lehetsz akár ronda is, ha "alfahím" vagy, lásd a modern korban egy motorosbanda tagjait.

2017. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Volt kérdés, hogy hogyan sikerült kihozni ezt a reakciót.

Csak simán oda mentem hozzá és elhívtam egy közeli kávézóba meginni egy cappuccinot.

2017. febr. 14. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
az alacsony meg a csóró valóban nem egy eredményes kombináció.
2017. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na kb. az ilyen nők miatt nem ismerkedek egy jó ideje. Hogy mondhat ilyet egyik ember a másikra? A legszívesebben kitépném az ilyennek a nyelvét. Nagyon fel tud az ilyesmi bosszantani.
2017. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
#9! "Na kb. az ilyen nők miatt nem ismerkedek egy jó ideje." és az kinek jo?
2017. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!