Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítanak vissza olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak vissza olyan durván, megalázóan a nők? Azt akarják ezzel elérni, hogy teljesen felhagyjak az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Ha bunkó módon próbálkoznék, akkor még meg is érteném, de én normálisan, kulturált módon szoktam próbálkozni. Mégis nagyon csúnya szavakat szoktak mondani.
2016. márc. 9. 17:24
1 2 3
 1/21 jocika147 ***** válasza:
Nem josz be nekik enyi. Am miket szoktak mondani? Ha meg a helyedbe lennek elküldenem az összeset az anyjaba
2016. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha olyanokkal ismerkedsz, akik káromkodnak mit vársz? Kulturált nő nem beszél csúnyán, értelmesen viselkedik. Ők valószínűleg normálisan is utasítanának vissza.
2016. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Mert aki nem néz ki jól, az számukra nem is ember.
2016. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Vegyél Armani-t, parkolj kint egy 30 millás autóval, legyél pofátlan, bunkó, goromba, hencegj a bűnöző haverjaiddal, szerintem a nők többsége a lábaidnál fog heverni.
2016. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 VirágésBence ***** válasza:
87%
Ez egyik probléma, hogy a társkeresőkön annyi levelet kap egy nő, hogy képtelenség válaszolni az összesre, viszont ez nem ad mentséget arra, amiért bunkók, egy értelmes ember ha nem tud inkább nem is válaszol. Ha tényleg nem a te stílusoddal van gond, akkor a nők hibája, de nem az összes ilyen, én még nem is találkoztam ilyen visszautasítással. Bunkó viszont ne legyél, attól, hogy ők azok még nem kell lesüllyedni a szintjükre.
2016. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Én is ezt tapasztalom. Kicsit utánajártam a dolognak, a hátterében pedig legtöbbször az áll, hogy bizony vannak olyan férfiak, akik nem értenek a szép szóból. Minél több ilyen értetlen férfi próbálkozott már egy lánynál, annál inkább durva elutasítást választ.

A másik dolog, ami miatt ez gyakori, az abban áll, hogy bizony vannak olyan esetek, amikor lehet, hogy bár a lány szingli, de nem akar olyan férfi társaságában mutatkozni, aki első pillantásra nem az igazi. Mondjuk legyen a kezdeményező az "A" férfi. Amíg a lány "A" férfivel beszélget, minden másodpercben azt kockáztatja, hogy esetleg arra jár "B" férfi, aki jobb "A"-nál, de azért nem kezdeményezne, mert "B" férfi szemszögéből úgy tűnne, hogy a lány már foglalt "A" férfi által. Ezért a lány bukná a sokkal jobbat. Ez ugye kockázat, amitől a legtöbb lány igyekszik megszabadulni úgy, hogy szinte a 0-ra redukálja az "A" férfivel töltött beszélgetés idejét, ehhez pedig legtöbbször a bunkó elutasítás nevű metódust veszi igénybe. A ronda, alacsony, kövér, esetleg szemüveges, tehát külső tekintetében hátrányban lévő férfiak többnyire ezen ok miatt szívnak.

2016. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű a válasz: mert megtehetik. Akármennyire is gyökér módon viselkednek, minden nap jön vagy egy tucat pasi, így is-úgy is. Akkor meg mit finomkodjanak?
2016. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem teljesen ugyanez a szitu, de engem betalált egy Jehova tanú fickó, a lakcímemen. Elsőre elvettem tőle a szórólapot, gondoltam ezzel rázom le leghamarabb (meg nem is volt egyértelmű hogy jehovás). Másodjára megmondtam neki hogy katolikus vagyok, de erre is ráment 10 percem. Harmadjára szó nélkül bevágtam az ajtót. Szerintem ismerkedésnél valami hasonló mehet végbe (mondjuk ez nem ok a gorombaságra), ha pár nap alatt a tizedik girnyót kell lerázni, az ember besokall (plusz lehet hogy rossz pillanatában kapod el).
2016. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Szerintem lehet, nem vagy olyan jófej és kedves, mint gondolod, ugyanis nagyon nagyon kevés olyan nő van, aki ok nélkül bunkón visszautasítana másokat. Szóval vagy kamuzol, mert utálod a nőket, vagy nem vagy olyan jófej, mint hiszed.
2016. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Egyébként meg RENGETEG olyan eset van, hogy ha a nő értelmesen megmondja, hogy kösz nem, nem érdekelsz, vagy nem akarok ismerkedni, akkor a szép szóból nem értő "normális és persze kulturált" f-szi csak ott dédeleg, hogy de attól még beszélgethetünk meg barátkozhatunk meg most miért ne lehetne? A nem az nem és kész. Tök mindegy, hogy mit mondasz a nem után, mivel győzködsz valakit. Ha egy nő elég sok ilyen magyarul nem értő b-romarccal találkozott, akkor lehet úgy dönt, inkább erélyes lesz elsőre is.
2016. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!