Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme Facebookon írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme Facebookon írni egy egy lánynak? Akit csak ott találtam meg, onnét ismerhetnék meg először legalábbis. Később pedig találka?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs
2017. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Van. Egy csajhaveromat felvette random egy 300 km-rel odebbi hapsi. Beszelgettek stb....mar 4 eve jarnak es 3 eve egyutt elnek.

Jo...mindketten az a kategoria h kb csoda ha lesz valakijuk, de bejott es nagyon boldogok!

2017. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem 300 km-re lenne, hanem a város körzetében.
2017. febr. 15. 15:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és fent voltak legalábbis régebben néhány hete. De most már nincsenek a jelzés alapján ezért akartam 1-2 lánynak FB-n írni.
2017. febr. 15. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg sem nyitok olyan férfitől jövő levelet, akit nem ismerek. Az első 1-2 alkalommal megnyitottam, mert nem tudtam mi ez, aztán a sokadik után elegem lett. Hidd el, ha jó nőről van szó, naponta bombázzák vadidegenek és elege van belőle. Semmi értelme
2017. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2017. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenből egyszer lett valami. Viszont a szüleink ismerték egymást, amikor mondta ki ő akkor írtam vissza. Csak két hónapig voltunk együtt, meg amúgy hülyeség is volt, szóval azóta végképp nincs ilyen.

Tényleg, a jó csajoknak ezren írogatnak. Felesleges. Minden lány jobban szeret élőben ismerkedni, főleg barátok barátai között vagy ilyesmi.

2017. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér, csodát ne várj.

Én a többségnek nem is válaszolok, mivel csak annyit írnak, hogy "szia!" se egy -szimpatikus vagy- vagy -ismerkedni szeretnék-. Nem tudom mire számítanak.

2017. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Clay Morrow ***** válasza:
Azt mondja itt mindenki, hogy nincs. Ha pedig azt kérdenéd, hogy ha utcán szeretnéd megismerni annak van-e értelme, akkor is azt kapnád, hogy nem. Szerintem van értelme!
2017. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!