Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme "megijedni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "megijedni" a szép nőktől, amikor ha megnézünk pl egy társkeresőt láthatjuk hogy sokszor a kevésbé szép nőknek is ugyan olyan magas igényeik vannak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
nincs, a ronda nőkkel a legnehezebb összejönni.
2017. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Nincs értelme megijedni, de kezdeményezi sincs.
2017. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, hogy szép nő, vagy nem szép nő, ennek a miértje elég nehezen kideríthető, hogy kinek milyen az igénye.

Leginkább nevelés, családi háttér, genetika, stb...ezeket kisakkozni egy nőnél, hogy épp mi jön be neki, nincs olyan mérnök matematikus, aki megmondaná.

Találkoztam borzalmasan igényes elég randa nőkkel, és nagyon szép, szinte 0 igényű nőkkel is.

Ez tömény pszichológia inkább, nem nem, bőrszín, vallás, stb kérdése.

2017. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megijedni semmiképp sem szabad, viszont az tény, hogy a szép nőket annyian ostromolják a társkeresőkön, hogy szinte képtelenség a "közelükbe férkőzni", illetve nagy fokú szerencse, remek időzítés, és kimagasló arcberendezkedés szükségeltetik hozzá, hogy észrevegyen téged a napi ötven/száz jelentkező közül...
2017. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Az eddigi tapasztalatom az, hogy a szép nők gyakran emberileg sokkal értékesebbek, mint a kevésbé jó külsejűek, akik gyakran borzasztó otromba viselkedéssel tetézik az amúgy sem túl jó helyzetüket. Biztos találkozott már mindenki olyan nővel, aki erősen molett alkatú volt, és még bunkó is. Joggal gondolná az ember, hogy majd a belsőjével kompenzál, aztán kiderül, hogy a nagy ...-t:)

A szép nőkben gyakran sokkal több a nőiesség, finomabbak, érzékenyebbek, törékenyebbek, és mivel sok tahó próbálkozik be náluk, ezért nagyon tudnak örülni néhány kedves szónak is. Nem kell tőlük megijedni. Akard őket emberileg megismerni, legyél úriember, nevettesd meg őket(nagyon fontos), és közel engednek magukhoz. Én sosem úgy álltam egy ilyenhez, hogy "fú, de jó lenne vele összejönni", hanem csak élveztem a társaságát, próbáltam a lelki világát megismerni, az embert a jó külső mögött, stb. Borzasztó férfias érzés egy ilyen nő mellett feszíteni, akkor is, ha csak osztálytársak/kollégák stb. vagytok, de a lényeg, hogy ott, akkor veled van, veled beszélget és ez nem véletlen. Ha meg bedobsz egy jó poént, és egy gyönyörű nő szakad a nevetéstől ott melletted, az tényleg leírhatatlan érzés. Nem úgy kell rájuk tekinteni, mint a vágyaid netovábbjára, mert attól görcsös leszel, hanem csak lazán, haverként kell kezelni őket, ennyi a titok. Nekem ez mindig bejött. Nem a jófiú/rosszfiú témán kell rágódni, hanem humorosnak kell lenni. Minden nő imád nevetni, és ha jónak találják a humorodat, elkezdenek idővel vonzódni hozzád, hidd el.

2017. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szép dolog ez a humor amit Te is meg mások is gyakran említenek, csak az a rossz benne hogy olyan szinten adottság kérdése hogy még a külsődet is lényegesen nagyobb mértékben tudod javítani, mint a humorérzékedet.


Még olyan könyvek sincsenek, amik a humorérzék fejlesztését szolgálnák.


Vagy rosszul látom ezt?

2017. febr. 1. 09:55
 7/13 anonim ***** válasza:
A szép nőket csak nem szokványos módon tudod megszerezni, ha nem vagy náluk "jobb". Nem lehetetlen, de baromi nehéz... és sok múlik a szerencsén is.
2017. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Megijedni nincs értelme, gyakran az átlagos nők sem különbek. Nekem pl. van olyan lány ismerősöm, aki az átlagnál talán szebb (bár nyilván relatív a szépség), de meglepően tartalmasan lehet vele beszélgetni, és emberileg is nagyon ott van, míg van olyan "átlagos" lány ismerősöm, aki magasról leszarta, amikor komoly kríziseb mentem keresztül. Vagy mesélhetnék olyan "átlagos" lányról, aki a lehető legbunkóbb módon közölte, hogy nem akar járni velem (mivel pár évvel idősebb vagyok nála, így már eleve el sem jött a megbeszélt 2. találkozásra, aztán mikor számon kértem, akkor közölte, hogy hát ő a szakdolgozatához keresett anyagot a könyvtárban, egyébként sem járna 60 évessel - holott csak 8 év van köztünk, de mindegy -, és hogy neki a városi fiúk az esetei, csak azok le se szarják). Úgyhogy az csak urbánus legenda, hogy az átlagos lányok automatikusan értékesebbek, jobbak, én azt vettem észre, hogy ezt inkább azok a nők szeretik hangoztatni, akik irigykednek a náluk szebbekre, sikeresebbekre, és akik képtelenek felhívni magukra a férfiak figyelmét. Egy átlagos külsejű, unalmas, nulla szociális élettel és önbizalommal rendelkező lánynak is ugyanúgy a csillagos egekben lehetnek az igényei, és csak a menő pasik után koslat, és adott esetben még el is hiszi, hogy neki ez automatikusan jár. Közben meg sok "átlag fölötti" nőt hallok panaszkodni, hogy őket mindenki elérhetetlennek tartja, vagy beképzeltnek, és nem mernek náluk próbálkozni, vagy azt hiszik róluk, hogy könnyen kaphatók stb. A társkereső kicsit más dolog, ott sok nő van fent azért, mert az egóját akarja növelni, vagy magamutogató típus, esetleg szereti húzni a férfiak agyát, és egy kevésbé vonzó külsejű férfinak amúgy is nehéz versenyeznie a jobb pasikkal. Az igényekről meg csak annyit, hogy más dolog, hogy ki mit vall be, és megint más dolog, hogy közben mit vár el. Pl. itt is sokszor olvashatod a nőket, hogy nekik elég egy olyan férfi, aki szereti és megbecsüli őket, aztán meg ha kicsit megkapirgálod a felszínt, akkor kiderül, hogy alapvető elvárás, hogy a férfi legyen jó külsejű, magabiztos, káros szenvedélyektől mentes, családcentrikus, humoros, népszerű stb. Mondjuk az itteni nőkön már kb. csak röhögök, én itt nem sok normális csajjal beszéltem, a legtöbbje ott tart, hogy huszonévesen fogalma sincs a pasizásról, nincs önbizalma, aki neten akar vele megismerkedni, az minden bizonnyal csak és kizárólag pszichopata lehet, ezért rendszerint gyorsan eltűnnek, vagy leépítik az illetőt stb., szóval kb. a vicc kategóriába tartoznak. Természetesen várom a lepontozást és a nőgyűlölőzést, mert most valószínűleg sokan magukra fognak ismerni.
2017. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Mindig arra gondolj, hogy lehet, hogy rengeteg levelet kapnak a nők, a jó nők még többet, de azok között valószínűleg elenyésző lehet a komoly, normális próbálkozások száma. Lehet, hogy sok levélben csak ennyi áll:"mizu" vagy "helló"... Ezzel mégis mit kezdjenek? A profiljukban feltüntetik általában, mik az elvárásaik(min. magasság, testsúly, távolság, káros szenvedélyek mellőzése), és ha akár csak egy dolog nem stimmel nálad, hiába írtál neki, ő azt fogja gondolni, hogy "na, ez az alak el sem olvasta a kikötéseimet, ilyennel nincs is értelme tovább ismerkedni". És igaza is van. Ha már ismerkedéskor nem tiszteled az elvárásait, akkor mi lenne egy kapcsolatban?

Ki kell szűrni, kik azok, akik komoly szándékkal vannak fent az oldalon. Az ilyeneknek érdemes írni. Szerintem azok, akik rendesen kitöltötték az adatlapjukat, több kép van róluk, és hosszan írnak magukról. Nekem az kifejezetten szimpatikus szokott lenni, ha érzelmesen mutatkoznak be(elesett, gyenge nőként mutatják be magukat), aki leírja, hogy "nagy csalódáson vagyok túl", és az olyanok, akik házikedvenccel fotózzák magukat. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy aki a cicáját/kutyáját szeretettel ölelgeti, az biztos az aktuális párját is nagyon tudná szeretni, de az mindenképpen, hogy jó ideje férfihiánya lehet.

2017. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Haku-sama ***** válasza:
32%

Pont itt kezdődnek a problémák, hogy a nők "igényeivel" foglalkoztok. Ez az, ami a lúzer kategóriába tesz titeket.


Egy menő és határozott srác nem foglalkozik a nők igényeivel, sok esetben "nemtörődöm", csak magát adja. Úgy tekint a szép nőkre, mint egy átlagosra, nem ájul el tőle.


És a nők ebben látnak fantáziát, mivel ez a viselkedés oly ritka, és férfias is. Emlékszem, amikor 19 évesen felszedtem az első jó seggű barátnőmet, akkor is ezt a viselkedést nyomtam. A csaj persze először próbált befolyásolni, mert tudta, hogy mit ér, de én nagy ívben tettem rá. Ha a szexről akartam beszélni, akkor arról beszéltem, nem próbáltam neki megfelelni. Ő illetlennek tartott, de nem kértem bocsánatot... Ennek az lett az eredménye, hogy hamarosan összejöttem vele...


Tudom, most feleslegesen beszélek, mert sokatok nem akarja elhinni, hogy így működik a valóság, még azt is el tudom képzelni, hogy inkább a csúnyákra fogtok hajtani, mondván, azoknál több esélyetek van, TÉVEDÉS.


De aki mindenesetre tesz egy kört, hogy ne akarjon a nőknek megfelelni, és kitart, az jutalmát fogja venni...


Na ennyit akartam mondani, császtok...

2017. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!