Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez az igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az igazságtalanság a párválasztásnál, párkapcsolatoknál?

Figyelt kérdés

Én egy határozott magabiztos átlagos férfi vagyok, sokat sportolok, így szépen ki van sportolva testem, 182 cm magas vagyok. 31 évesen saját lakást, saját kocsit tartok, tehát egzisztenciát is kiépítettem, mégis 3 éve nem találom a párom.

Egy jó haverom, szintén ennyi idős, viszont nagyon elhagyta magát, eléggé pocakos, tokás, szüleivel él és egy könyvtárban dolgozik, olyan 140 nettóért, kocsija sincs. Mégis olyan barátnővel jött össze fél év után, amiért én összetenném a kezem, szerintem nagyon kis aranyos.


Igen most lehet mondani hogy savanyú a szőlő, meg irigy vagyok a barátomra stb.. de valahol igazam van szerintem , mert én sokkal nagyobb munkát beletettem az életembe miatt járna egy ilyen nő.


2017. febr. 15. 15:47
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Jaa és ez a haverom a kis Gabika.... egy kis csendes tutyi mutyi visszafogott fiúka.....
2017. febr. 15. 15:48
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Hat en is inkabb Gabikaval jarnek a kerdesed alapjan :D
2017. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Jolvan fiacskam...megtalatad a helyet ahol vadidegen emberek vallan akarod magad kisirni, mert masnak jahj bezzeg...ugy bezzeg.

Ettol igen, olyan ferfias vagy hogy maris megrohamoznak a nok.

2017. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

Valamit,nagyon félre nézel. Mi az hogy járna? Aki két órát edz, annak átlagos, aki hat órát, annak szép, aki tíz órát edz, annak toppmodell, vagy hogy gondolod? Az érzelmek, nem kocsin, lakáson, kockahason dőlnek el.

A kapcsolat, pártalálás, nem egy vásár, ahol én ezt adom és ezért ezt várom, ezt kell, hogy kapjam érte.

2017. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%

"nagyobb munkát beletettem az életembe miatt járna egy ilyen nő."


Járna???

Na talán az ilyen gondolkodásmódod miatt nem találsz.

Mert sportolsz és van lakásod, senki nem fog hanyatt esni.


A Gabika biztos sokkal normálisabb nálad. Én is vele járnék, mint veled, azok alapján, amiket ide leírtál.

2017. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
És hozzá is szólsz a nőkhöz? Ilyen paraméterekkel kizártnak tartom, hogy senki ne figyelne fel rád, maximum ha szándékosan nem akarod észrevenni a lehetőségeket vagy soha az életben nem kezdeményezel. Ha pedig minden szuper dolgod és próbálkozás ellenére se találsz semmilyen nőt, akkor bár nem veszed észre de valami komoly gond lehet veled.
2017. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

6. Próbálkozok, nagyon sokat higgyétek el, de semmi.... :(


A nőknek az ilyen kövér puha ....... emberkék kellenek.....

2017. febr. 15. 16:00
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Kepzeljuk, hogyan probalkozol... :D
2017. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem így működik, hogy "jár" bármi.


De kezdeményezni szoktál egyáltalán?

2017. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%

"A nőknek az ilyen kövér puha "


Keress buta, eccerű nőt, ostobát, akit semmi más nem érdekel, csak a külsőd.

Nyilván van benned valami, ami erősen taszítja a nőket.

2017. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!