Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világ igazságtalan, mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ igazságtalan, mind pénzbelileg, mind párkapcsolatok szempontjából - mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tehát pénzbelileg a gazdagok még gazdagabbak, a szegények még szegényebbek lesznek. A párkapcsolatok terén pedig úgy értem, hogy aki pl: jóképű (fiú), gyönyörű (lány), annak még udvarolnia sem kell, hisz maguktól jönnek hozzájuk a fiúk/lányok. De aki átlagos, vagy átlagon aluli annak sokszor vért kell izzadnia még egy közepes nőért is, és akk se biztos hogy sikerül neki... Mivel a kinézetért az egyén ugye nem dolgozik meg, mert azt "ajándékba" kapja... És hiába mondjátok hogy a jóképű, jól kinéző emberek sekélyesek, rosszak a belső tulajdonságaik, mert én ismertem egy igazi gazembert, aki átverte összes csaját, verte őket, megalázta őket, mégis mentek hozzá akkor is, sőt az osztályban az össze csaj titokban róla álmodott, még a csendesek is...

2015. okt. 21. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Lassan gyomorfekélyem lesz ezektől a kérdésektől, komolyan...
2015. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

A nök úgy hülyék ahogy vannak. Nekik ez kell.

Általános szabályok(fenti kivételével)

2015. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondolom, hogy túl sok időd van sajnálni magad.
2015. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez mért sajnáltatás??? nézz magad körül kicsikét és te is meglátod! Amit fent írtam az mind a megfigyeléseim, illetve tapasztalataim szerint történt...
2015. okt. 21. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Kit érdekel?

Hány kérdést látsz arról, hogy konkrétan meghurcolják azokat a nőket, akik mernek nemi életet élni? Itteni agyhalott barmok azt számolják, hogy ha a 25 éves lány szexelt 6 pasival, akkor hány hónapot tölthetett egyikkel-másikkal, és ez alapján ítélik meg emberileg, miközben eret vágnának magukon, hogy ők maguk minél több nőt megdughassanak.

Ha nőkről van szó, akkor átmennek Bencés szerzetesbe, ha magukról, akkor nimfománba.

Számold össze, hogy hány ehhez hasonló picsogásra jut olyan kérdés, amiben a nők panaszkodnak arról, hogy a tohonya élősködő pasijuk elvárja, hogy ő főzzön-mosson-takarítson-szolgáljon egyedül a kapcsolatukban


Lenézitek a nőket, akik olyan férfiba szerelmesek, aki hidegen viselkedik feléjük, viszont ha nő távolságtartó egy férfival, az csak "ingerli a vadászösztönüket" és amúgy is "nehezebb prédával izgalmasabb a vadászat"


Menj végig ennek a semmirevaló kategóriának csak 1 oldalán, és garantáltan találsz minimum 1 ugyanilyen kérdést, miközben az itt lévők 99%a már a falra tudna mászni tőletek.


Le van sz.rva. Mit törődsz vele, nem a te dolgod.

Engem mélységesen megráz és felháborít Észak-Korea helyzete, mégsem picsogok miatta, mert a történelemben mindig létezni fog az a jelenség ami ott megy, és én amúgy sem tudnám megállítani.

Ez színtiszta önsajnáltatás, és már nagyon-nagyon unalmas. Ha ki akarod adni magadból akkor legyen benned annyi tolerancia a többi lúzer iránt (azaz irántunk, akik jobb dolgunk híján látogatjuk ezt a semmirevaló oldalt) hogy egy már MEGLÉVŐ kérdés alatt panaszkodsz, és NEM írsz ki újat.

2015. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Azért önsajnáltatás mert magadat áldozatnak állítod be. Holott senki nem az. Mit gondolsz a jó testért nem kell megdolgozni? Kockahassal születnek egyesek? Ha jól néz ki akkor nem kell ápolnia magát?

A családom elég mélyről kezdte, de a szüleim tanulással sokra vitték, ahogy én is szépen haladok. És tudtommal nem kasztrendszerben élünk szóval mindenkinek van lehetősége megcsinálni a maga "buliját". Ahelyett, hogy beállítod a dolgokat eleve elrendeltnek, ami érdekes módon leveszi a felelősséget rólad, mi lenne ha te nyitnád ki a szemed. Aki akar boldogulni az tud. Aki meg képtelen szembenézni magával az a sarokba arénázik, hogy milyen gonosz csúnya világ ez, bántja az ő szegény személyét. Érdekes mód ezek az emberekek valamiért mind meg vannak győződve róla, hogy nekik is jár méghozzá alanyi jogon az amiért mások megkűzdöttek.


Ja, még valami. Képzeld, egy gazdag, jóképű pasinak is lehet probléma a társkeresés. Neki is összetörhetik a szivét, ő is veszekedhet és lehet gondja. Nőbe dettó.

2015. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele! Mi lenne ha a csúnya, ostoba, kretén, gyenge, férfiak, és nők olyan könnyen szaporodnának! Mindenki olyan ronda vén szar lehetne mint én!

F/60

2015. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, igaz-e kérdező?!
2015. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!