Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet másképpen ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet másképpen ismerkedni, bejönne ez valakinek?

Figyelt kérdés
Nem élvezem az ismerkedést, nem szeretek úgy odamenni lányokhoz, mint egy átlag ember, mert nem élvezem a kezdeti ismerkedési fázisokat. Mint pl. mit csinálok szabadidőben, mit dolgozok, hova járok suliba, nem szeretem az üres beszédeket se. Hanem egyből komolyabb témákkal indítanék vagy beszélgetnék a játékokról, mert szeretek játszani vagy sorozatokról beszélgetni, azokat is nagyon szeretem. Szeretek gyerekeskedni, szeretek grimaszolgatni ezzel kimutatni, hogy tetszik nekem, csak úgy érzem ezt sokan nem értékelik. Még magamban is szeretek hülye fejeket vágni. Ezt tényleg nem értékeli senki? Mert, ha ezt értékelné valaki akkor könnyen feltudnék szabadulni. Nem vagyok egy szokványos ember, de nem szeretném azokat a normákat követni, mert akkor mindig feszengek.
2017. febr. 15. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be, ha a másikat nem érdekelnék a velem kapcsolatodls alapinformációk. Szerintem egy ismerkedési időszaknak nagyonis meg van a funkciója
2017. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azokat a funkciókat elég unalmasnak találom és nem érzem olyankor önmagamat.
2017. febr. 15. 17:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt férfit keresek párnak, aki tud udvarolni és szereti, ha nőként viselkedek, nem egy gyerekes, grimaszoló kisfiút. Nincsen semmi gond a baromkodással, de ez a későbbiekre érvényes
2017. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy mutatod ki grimaszolással a tetszésedet, szeretetedet. Szerintem ez kiábrándító viselkedés
2017. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aj de miért kell ez a körítés állandóan? Nem mindegy, hogy ismerkedik valaki? Miért kell mindig a legjobbat kihozni magunkból? Megjátszásnak tűnik az egész.
2017. febr. 15. 17:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül vagy egyedülálló, nem gondoltál még erre? :D
2017. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nehezebben ismerkedem sajnos. És így menne nekem. Ez miért lenne ilyen szánalomra méltó?
2017. febr. 15. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:
En nem banom, ha nem jatssza meg magat valaki, de boven van eleg ember, akiknek nem egy grimaszolo kisfiu az alaptermeszete sem, veluk ismerkednek inkabb :D
2017. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A másik megismerése NEM körítés. Ha te annak érzed, mert nem érdekel a másik lány, akkor nem a jó lánnyal randizol. Ennyi.

Felejtsd el az óvodás viselkedést, lelombozó.

22/L

2017. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak add önmagad. Mindenkinek vannak hibái. Ezeket el kell fogadni, senki nem tökéletes. Aki annak vallja magát az hazudik. Én se szeretem ezt a megjátszós dolgot, amikor is mindenki a pozitív, megnyerő oldalát mutatja a másik feléés úgy próbál közeledni. Aki felfigyelt rád, kiszemelt magának annak a hiáiddal, a belső tulajdonságaiddal, viselkedéseddel is kelleni fogsz... A közös hang a lényeg,hogy egy hullámhosszon legyetek. Így hát csak merj ilyen lenni, mint amiket leírtál... Nekem tetszik, ha valaki felvállalja az igazi arcát. Szerintem másnak is bejöhet ez.
2017. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!