Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg lányokkal?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok. Nem tudok lányokkal ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Ez persze abból fakad, hogy egy kis faluban lakom a világ végén. Így ez elég nehézkes.


Néhány szó rólam. 28 éves férfi vagyok. Külsőleg nem hinném, hogy nagy gond lenne velem. Az egzisztenciám már kiépített, dolgozom stb. 7 hónapja vagyok egyedülálló, szakított velem a menyasszonyom. Úgy fogalmaznék, hogy ismeretlen lányokkal szembe introvertálttá válok :) Igazából nem is "merek" kezdeményezni, valamilyen fokú önértékelési zavarom biztos van, mert úgy gondolom, hogy a nekem tetsző aktuális lánynak én biztos nem kellenék.


Azt hiszem, hogy lassan túl teszem magam a szakításon és szeretnék - egyelőre csak - új kapcsolatokat kialakítani lányokkal, de persze magamat és a helyzetemet ismerve ez nagyon nem könnyű feladat.


Hogyan fogjak neki?


2017. febr. 15. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

üdv a klubban.

mekkora az egzisztencia?

ha van jó kocsi, drága ruhák, óra, iphone 6, stb finomságok, csak rongyolj be egy pub ba és nem hiszem h bajod lehet. rád másznak pillanatok alatt.


készülj fel, mert ha ennyire nem vagy felszínes, sztem jó ideig csak kudarc ér. sajnos minden lánynak az első benyomás, a stílus, a külső számít!

persze utána már a belső is, de cseszheted a nagy szíved, ha nem fogd meg küllemre valamivel.


bár érdekes, hogy minden sz/*/r tényleg ott van, ingyen üzik akinek amikor akarsz, képküldés, MINDEN van, mégis szerintem ennyire nehéz még sosem volt ismerkedni.

Mert most már mindenki válogat, és mindenki a jobbat keresi. Ezzel nincs is baj, de pont ebbe betegszenek bele a legtöbben, és válnak lelki ronccsá, utána meg bezárkózás stb. nembízoksenkiben.

majd jön egy olyan ember az életükbe aki amugy rohadtul nem tetszik neki, de jókor vna jó helyen, és "jaj hát kedves aranyos stb" nyálzás dumák a csajoktól, mikor meg kell magyarázni h miért is van a jelenlegi csávójával ha eddig undorodott az ilyen stílusúaktól?


Szóval én elhiszem h most happy vagy, és túltetted magad, ne nagyon ne legyél az, mert a neheze most jön!

2017. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Van elég nagy egzisztencia, de azt nem csajozásra használom :) Iphone-t sosem vennék.


Nem írtam azt happy lennék se azt, hogy túltettem magam. Tudom, hogy nehéz, hisz tapasztalom.

2017. febr. 15. 19:12
 3/19 anonim ***** válasza:

Na, pont így nem lesz senkid, ha az 1-es "jó tanácsait" megfogadod.


A lényeg a kommunikáció, anélkül sajnos nem fog menni.

2017. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Innen szép a győzelem :)
2017. febr. 15. 19:17
 5/19 anonim ***** válasza:

kedves 3-as

pont az olyan emberek írják ezt, akiknek soha nem volt problémájuk az ismerkedéssel! :D

kommunikáció???ne nevettes...szóba sem áll veled egy nő se, ha nem nézel ki valahogy, ha nem vagy stílusos, és lerí rólad hogy egy balfék vagy.


sztem ha van egzisztencia, verj el magadra pár száz ezret, és hidd el, hogy lesz a horgon valaki. Még olyanokat is könnyebb így megszerezni aki amugy nem a pénzre megy, és tényleg egy normális lány.

AZ egzisztencia kivétel nélkül minden nőnek vonzóbb mint az "átlagos".


én átlagos vagyok, így jártam, te ne legyél ilyen.

/F

2017. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5-ös, igazad van, legyen autó, ház meg pénz, de meg ne szólaljon ha a lány közelében van.

Majd morzéznak életük végéig. :)

2017. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"verj el magadra pár száz ezret"


Ezt hogy érted?

2017. febr. 15. 19:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Hmm hogy hogyan fogj neki. Először is gondolkodj el, hogy mik azok a dolgok amiktől félsz, akár a lányoktól, akár egy kapcsolatban, akár attól, hogy felelős leszel másért, stb. A lényeg, hogy nem arról van szó itt, hogy nem tudsz a lányokkal ismerkedni, mert mindenki tud, csak félsz valamitől. Fogadd el, nem szégyen félni, mindenki szokott. Utána a következő lépés, hogy lásd be, hogy te is meg tudod csinálni, hiszen nem egy őrdöngős feladat, kb ugyanúgy kell beszélgetni, mint itt az emberekkel, csak a szádat használni. Azt amint ez megvan, próbálkozni kell, fogadd el azt is, hogy lehet nem fog elsőre összejönni, pont ezért ne is úgy ismerkedj a lányokkal, hogy össze akarsz jönni velük, hanem inkább úgy, hogy kíváncsi vagy rájuk, meg akarod ismerni őket. Aztán egy idő múlva jönni fog az, hogy valaki nagyon szimpatikus lesz neked, na ilyen esetekben vele lehet komolyabban foglalkozni, elhívni ide oda. Ha te is bejössz akkor király, ha nem akkor szereztél még több tapasztalatot, és mivel lányokkal már könnyen ismerkedsz, keresel mást.:D Ennyi az egész. Az meg hogy kis faluban élsz csak egy kifogás, nyilván a félelmeiket így szokták terelgetni az embereket, és elnyomni, mert félelmeket úgy definiálják sokan mint gyengeség. Pedig erről szó sincs. El tudsz menni ide oda nagyobb városba stb, és tudsz ismerkedni.;) Sok sikert!;)


21/f

2017. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-ös, mesélj kérlek ki akadt a horgodra pénzzel?

De ne a ringyókkal gyere, azok nem lányok!

2017. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az a költést jelenti. Vegyél az ármániba 40ezeré' pulóvert, stb
2017. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!