Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség! Nem fogok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem fogok így kibírni fél évet! (? )

Figyelt kérdés
Egyetemista lány vagyok és előző félévben kavartam egy sráccal, de nem volt semmi komoly, egy randiig sem jutottunk el, csók viszont sokszor volt. Aztán ez az egész megszűnt, megkérdeztem tőle pontosan mit akar tőlem és azt mondta, hogy nem tudja még ő sem, csak hogy fontos vagyok neki. Ezután nem beszéltünk egy hétig, aztán én írtam rá más témában, szóval újra elkezdtünk beszélni (kb 2-3 naponta, főleg a vizsgák miatt). Most viszont két hete napi szinten beszélünk és nem igazán tudtam eldönteni, hogy baráti vagy komoyabb szinten...egészen tegnapig. Együtt voltunk egész nap, ottmaradtam vele az órája előtt, hogy ne legyen addig sem egyedül és előttem beszélgetett egy lánnyal messengeren. Szívet és hasonló hangulatjeleket küldött neki, csak egy pillantás volt az egész és rögtön összeraktam mindent. Szilveszterkor ezzel a lánnyal bulizott és ezzel a lánnyal vacsorázott Valentin napkor is (nem képzelődök, biztos vagyok benne több dolog miatt is, csak ez adta a löketet, ami realizalta bennem). De ez a srác szinte az egyetlen, aki mindig minden helyzetben ott van mellettem, vele beszélek napi rendszerességgel, ha ugyan abban az előadóban ülünk csak egymástól távol még akkor is írunk egymásnak. Októberben még azt mondta, hogy kívül-belül tetszek neki, le se tudja venni rólam a szemét és emaitt alig tud figyelni órán is. Mikor összeraktam, hogy van valakije, rögtön észrevette rajtam, hogy baj van, megkérdezte, hogy örülni fogok-e, hogy találkozunk pénteken (akkor leszünk megint egy órán) és megmondtam neki, hogy nem (mindig ezt mondom, de általában poénból, most is úgy akartam kihozni), de tudta, hogy igazat mondok, mert állítása szerint "látszik a szemem csillogásából, ha igazat mondok". Miután hazaértem felhívott, faggatott mi a baj, amire végül csak azt mondtam, hogy fizikai rosszullét és stressz. Ma szeretnék vele személyesen beszélni erről, de az se biztos, hogy sírás nélkül ki fogom bírni vagy hogy lesz-e elég bátorságom hozzá, nagyon sokat jelent nekem, egyszerűen nem tudom megfogalmazni, gondolom nem is adja vissza most a kifejtésem, de szinte többet érzek iránta mint az előző (másfél éves) kapcsolatomban az exem iránt, pedig együtt se vagyun/voltunk. Sajnos majdnem minden órán együtt vagyunk, szóval az eltávolodás csaknem lehetetlen, amúgy se menne, vannak jó barátaim, de olyan mint ő csak egy van (akkor is, ha nem szeretném). Ilyen helyzetben mit tennétek? Hogy bírnátok ki? Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni őt sem. Köszönöm, hogy elolvastad!

2017. febr. 16. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mar "kavartatok",miert nem kerdezted meg eddig sosem,hogy van-e batatnoje? Vagy mindegy volt?
2017. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Ma szeretnék vele személyesen beszélni erről, de az se biztos, hogy sírás nélkül ki fogom bírni..." - ha nem akarod sem ot, sem pedig magadat kellemetlen helyzetbe hozni, akkor ezt a nyivakolos epizodot inkabb hagyd ki. Annyi tortent, hogy a csavo valoszinuleg parhuzamosan ismerkedett tobb lannyal, es vegul a vacsoras lany lett a befuto, mert nalad nem erzett pluszt, es gondolom ugy van vele, hogy ez neked is oke (hiszen baratkozol vele, annak ellenere hogy kavartatok), es akkor baratkozzatok mert jol kijottok egymassal. Nyivakolni meg sirni ezen teljesen felesleges. Plane a sracnak. Csak leegeted magadat.
2017. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1, eddig szingli volt, biztos vagyok benne, beszéltünk is róla. Amikor kavartunk erről tényleg szó volt, de akkor még nem ismerte a lányt.

#2, igazad lehet, de ennek ellenére más leszek a közelében (akaratom ellenére is), ami fel fog neki tűnni, szóval a végletekig se tudom húzni, egyszer ki fog derülni. Akkor hogyan tovább? Vagy ez magától el fog rendeződni?

2017. febr. 16. 08:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenes akarsz lenni, akkor elmondod neki, mit láttál, és hogy neked így a továbbiakban nem pálya a barátkozás. Hidd el, hiába mondogatod, hogy neked milyen sokat jelent, mennyire más, mint a többiek, magadat kínzod, ha továbbra is fenntartod ezt a viszont vele. Küldd el, ne beszélj vele, hagyd figyelmen kívül. A kurzus miatt nyilván nehezebb lesz, ülj előre, tőle messze, hogy ne tudj ránézni, az óra végén pedig gyorsan lépj le. Sz@r lesz, nyilván, nem is kicsit, de hosszútávon jobban jársz.
2017. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem érezném lefutottnak a dolgot. Mármint oké, alakul neki azzal a csajjal, de közben azonnal érezte, hogy távolságtartóbb vagy és elkezdted ignorálni. Nyivákolni semmiképp ne kezdj el, mert azzal csak odakergeted a másik csajhoz, de jelezd neki, ahogy láttad, alakul neki azzal a másik csajjal és nem szeretnél bekavarni, szerinted a kapcsolatotok több annál, mint amit egy párkapcsolat elvisel. Akkor ott visszaközhat, hogy dehát ő nincs is párkapcsolatban, vagy futhat utánad, amiből érzed, hogy vagy egy szemétládamert mindkettőtöket hülyít, vagy tényleg rájött, hogy fontos vagy neki. Elmondhatod neki, hogy szerettél volna ennél többet. De ha elkezdesz sírni, akkor egy azonnali sajnálatot tudsz max kiváltani, meg fog vigasztalni, aztán menekülni fog a másik irányba.
2017. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy személyesen nem tudnád magad kontrollálni, akkor ne személyesen beszélj vele erről.
2017. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, nagyon sokat segítettetek és jobban is érzem magam kicsivel!
2017. febr. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!