Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Léteznek még a mai világban rendes, félénk, visszahúzódóbb természetű, aranyos lányok 18 és 25 év között Budapesten??? Ha igen, hol? :)

Mely társkeresőn vannak nagyobb számban ilyen lányok, melyiken / hol érdemes inkább keresgélni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. febr. 16. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez ellentmondásos hogy csendes visszahúzódó lányt keresel mondjuk egy társkeresőn. Én ismerek párat, az osztálytársnőim fele kb ilyen volt minden fajta iskolában például, de róluk el nem tudnám képzelni, hogy társkeresőkön lógnának. Ha igen, akkor maximum 1 hét és törölnék magukat. Hogy hol vannak? Otthon, barátnőkkel. Nem hivalkodóak, ezért nem is feltétlenül fesztiválokon vagy bulikon akadsz rájuk.
2017. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Társkeresőn, interneten biztosan nem. Nagyon ritka a normálisan kitöltött adatlap, de az a kevés is csak azért teszi a szépet a bemutatkozásában, hogy valami nagyon jó pasit kifogjon. Átlagosnak nem írnak vissza.
2017. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Annyi a bibi, hogy kicsit zizi vagyok. Az gáz?
2017. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, 18 éves vagyok, budapesti, és szingli is.

Karakán tudok lenni, de egy nyugodt, visszafogott, értelmes lány vagyok, aki ad magára. Létezem.

De jogos a kérdés, kevés igazán rendes, helyes értékrenddel rendelkező lány van manapság.

Bár ez a fiúkról is elmondható....

2017. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamivel idősebb korosztályban keresgélek ilyen nőt, és azt kell mondanom, őket a legnehezebb megtalálni. Eleve én sem vagyok valami nagy közösségi/party ember, szűk baráti társaságom van, és az ilyen lányok többsége is hasonlóan él. Munkába járnak, otthon vannak, esetleg 2-3 barátnővel valami hobbi.


Ráadásul ők azok, akiket ha átvertek párszor a pasik, akkor teljesen bezárkóznak, hogy még annál is kevesebb esély legyen megismerkedni velük.


Én kezdem feladni, 30 felett az ilyen embereket már csak valami fatális véletlen sodorja egymás mellé, hogy meg tudjanak ismerkedni, arra meg egyre kevesebb esélyt látok, hogy egy ilyen nővel együtt raboljanak el az UFOk, mert kb ekkora mázli kellene

2017. febr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De jogos a kérdés, kevés igazán rendes, helyes értékrenddel rendelkező lány van manapság."

És azok többségével is valami tahó alfahím alkot egy párt általában, csak eljátssza nekik a rendes csávót és ezért beleszeretnek.


"Bár ez a fiúkról is elmondható...."

Azok közül a rendesek nem jutnak nőhöz szinte.

2017. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as. Én a lányoknak írt leveleim egyikében sem említem meg a szexet, meg akarom ismerni a személyiségüket, a belső értékeiket, mégsem kérnek belőlem, 95%-uk nem válaszol (akkor sem, ha vissza tetszikelnek), vagy egyszerűen elküldenek a francba (ma 2 ilyenre volt példa!). Beszélgetésig pedig jó, ha 1%-ukkal eljutok. Ellenben a vidéki lányokkal, akik sokkal barátságosabbak, érdeklődőbbek.
2017. febr. 20. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!