Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, merre vagytok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, merre vagytok akik végre egy rendes srácot keresnek?

Figyelt kérdés
olyan lányokra gondolok, akik végre egy olyan férfit keresnek, akivel hosszú távra terveznek. Olyan lányok akik nem ezek a macsó stílusú férfiakat kedvelik!
2015. nov. 19. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
30 és 40 év között! vagy egyedülálló anyukák
2015. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Na ettől elkeseredtem :)
2015. nov. 19. 23:36
 3/25 anonim ***** válasza:
Egy kevés itt, egy pici Ott és egy csipetnyi emitt :D
2015. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
30 feletti kiélt asszonyok keresnek ilyet... alatta mindegyiknek a gyökerek kellenek :D Aztán rájönnek hogy jólenne egy olyan srác aki meg is becsül.. de aztán már baszhatják.. Ezért van ennyi egyedülálló elkeseredett anya De meg is érdemlik egyiket sem sajnálom ;) Amig rendes srác voltam évekig nem kellettem a kutyának sem.. Aztán jött egy hirtelen fordulat és 2 naponta más csajt dugok meg.. kb erre is valók :P
2015. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám kihasználni a nőket! És nem tudnék megváltozni csak azért... azt szeretném ha egy lány így fogadna el.
2015. nov. 19. 23:44
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Amire te gondolsz "rendes pasi" azok a 30as éveikben járó kapuzárási nők keresnek. Mert amikor már rájönnek, hogy a sok macsó szépfiú nem monogám és nem akarja feleségül venni őket sem gyereket, akkor bekattan a fejébe, hogy jó most már nem csak az érzékiségnek élek, már kiéltem magam nem kell több kaland. Na.. ilyenkor keres szépen egy átlagos rendes pasit aki kifejezetten családcentrikus apatípus.

De 20as csajok körében a mai világban a "rendes pasi" = jóképű, helyes pasi

2015. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
A #6-os jól írja.
2015. nov. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

6:

Elég sokkoló más tollából olvasni mindig az ilyen értékeléseket, amik elmondják rólam, hogy én mit akarok és mit gondolok.:)

Hogy állítólag eddig macsó szépfiúkkal kalandoztam, de most meg családcentrikus apatípust keresek, mert gyermekre vágyom.:)

És mindezt születési évszám alapján, wow!:)

Hülye asztrológusok mit összekínlódnak az óra-perccel, hosszas számítgatásokkal, ábrákkal, mikor egy egész évtized összes nője ugyanazt akarja és érzi, csinálja! XD

2015. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
esetleg ronda vagy kövér nők akik a kutyának se kellenek
2015. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
A mesékben.:*
2015. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!