Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít ez egyáltalán a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ez egyáltalán a férfiaknak? Vagy csak én fújom fel ennyire a dolgot?

Figyelt kérdés
4 és 6 éves koromban voltak műtéteim. A combomat műtötték, és természetesen a mai napig láthatóak a műtétek nyomai. Kb. 10-15cm-es vágás van a bal combomon és ez rettentően zavar engem. Sosem voltam olyan, aki rövid ruhákat hordott, éppen ezért ez sosem jelentett különösebb akadályt, mindig el tudtam takarni azt a felületet. De már 19 éves vagyok, és ideje lenne párt találnom ( eddig még nem volt barátom ), és nyilván élnénk nemi életet, tehát látná a heget. Nagyon félek attól, hogy emiatt vissza fognak utasítani engem. Mert, mi van akkor, ha találok valakit, akivel megkedveljük egymást, és eljutunk odáig, hogy lefeküdnénk egymással, és meglátná és nem akarna engem?? Egy ilyen hírrel indítani a megismerkedést ciki lenne? Csak hogy tisztában legyen ezzel az illető... Ez tényleg ennyire komoly vagy csak én túlzom el? Ti hogy vagytok ezzel? Elsősorban fiúk válaszát várom. :)
2017. febr. 16. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eltúlzod. Én biztosan nem undorodnék meg ilyesmi miatt senkitől sem.
2017. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavarna. Nekem is van egy nagy hegem a hasam jobb oldalán (vakbálműtétből). Szerintem emiatt kicsit sem kell aggódnod. A hegeiddel együtt is szeretni fog, aki megtalál. :)
2017. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
ez jó nagy hülyeség részedről. képzeld el fordított esetben, téged zavarna, ha a barátod combján lenne egy ilyen heg? ugyanannyira zavarna engem pl., szóval semennyire, mert ha szeretsz vkit, akkor nem fog zavarni egy ilyen apróság.
2017. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiába fogjuk mondani, hogy nincs jelentősége, mert te magad félsz tőle. Mi nem tudjuk a gondolataidat kicserélni. Hiába itt próbálsz bizonyítást szerezni, hogy nem lesz vele gond.


Míg elhiszed önmagadnak, hogy zavaró, addig zavaró érzés is lesz.

2017. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Aki ez miatt utasít el az bunkó ember,én fiú vagyok,de nekem is van vágás a combomon (szúrt seb ),egy időben én is féltem attól amitől te,de nem ettől fog függeni,aki szeret az elfogadja a sebeidet is :)
2017. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Olyan meg nem lesz az tuti,hogy megismerkedsz valakivel és szex előtt meglátja a heget, majd elfut :D Szóval ne aggódj, semmivel sem vagy hátrányban másokkal szemben.

Én a helyedben meg probálnám valahogy szebbé tenni azért a nyomokat, de csak magam miatt,hogy ne zavarjon.


21f

2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én halálosan szerelmes voltam egy sebhelyes arcú férfiba... szerinted érdekelt a vágása? Gondolkozz el ezen...
2017. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Korlátok és gátak egyedül csaka fejedben léteznek. Ez semmiség. 29F
2017. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az emberek többségének van valamilyen hege... ilyesmiből nem szokás ügyet csinálni.
2017. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm pont a pasija miatt borotvával felvágta a térdétől egészen fentig a lábát.. gondolhatod milyen csúnya, én láttam... és van pasija, ugyanaz aki miatt tette... úgyhogy relax! :)
2017. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!