Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek az anyagiak, a férfiaknak a külső számít?

Figyelt kérdés
Persze nyilván tisztelet a kivételnek, de alapvetően ezt látom. Elsősorban ez az oka annak is, hogy a férfiak miért olyan szerencsétlenek huszonéves korukban, mivel ilyenkor még nem teremtették meg a saját anyagi biztonságukat, így a nőket se tudják olyan könnyen levenni a lábukról. A nők meg később kezdenek nehézségekkel találkozni a párkeresésben, mivel ahogy telik az idő, egyre kevésbé szépek, így egyre kevésbé kelendőek. Az idő mindenesetre a férfiaknak dolgozik.

2015. okt. 12. 15:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

nálam az ismerősi köreimre ez nem jellemző...szóval szerintem nem...

de ki tudja, lehet sokaknál ez a mérvadó...


22F

2015. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért ez nem teljesen így van, mert a külső a nőknek is számít, de egyébként igazad van.
2015. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2%
ez így van! néz meg 1 nőt 30 felett a kutyának nem kell a szotyadt testük max valami pancsert ha ki fog
2015. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
A nőknek mindkettő.
2015. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Nőknek az anyagiak? Hm, végülis bizonyos értelemben, igen, a munkahelyemen fizetés formájában, hogy fenn tudjam magam tartani, és ne adósodjak el, elvárom, hogy olyan fizetésem legyen, amiből megélek, de ezt a főnökeimtől, a munkáltatómtól várom el, természetesen dolgozom is rendesen, a páromtól ilyen téren hasonló hozzáállást várok el, mint ahogy én hozzáállok a munkához.
2015. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
"1 nőt 30 felett a kutyának nem kell a szotyadt testük" - Tudnék én neked olyan (beavatkozás nélküli) "szottyadt" 30-as vagy afölötti nőket mutatni, hogy csorgatnád a nyálad utánuk, mint az éhes kutya...
2015. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Épp tegnap este néztem meg a Terapeuta vagy mi volt a címe a filmnek. A szottyadt ötven éves Helen Hunt jobban néz ki, mint én fénykoromban...
2015. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

Én ezt nem értem azért teljesen... A mai huszonéves lányok miért várják el, hogy egyből legyen a (22-23 éves) pasinak lakása, meg kocsija? Az én szüleim anno egy egy szobás albérletből indultak és együtt teremtettek meg mindent, amiük most van... Ezért én nem is várom el egy sráctól, hogy teremtsen elő mindent egyedül... Legyenek tervei, meg álmai amit meg akar valósítani és akarjon is értük tenni, a többit pedig megoldjuk együtt :)


L/23

2015. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

"A mai huszonéves lányok miért várják el, hogy egyből legyen a (22-23 éves) pasinak lakása, meg kocsija?"


Nem várják el.

2015. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Vannak kivételek. Én csóró vagyok. Édesapám óvódai karbantartó, anyukám gyári munkás.


De 2 méter magas, jóképűnek mondott, hosszúkás szőke hajú és sportos alkatú vagyok. 22 éves egyetemista. Odáig vannak értem a tőlem fiatalabb egyetemista lányok. Legyen szó akár szerelemről és tartós kapcsolatra való megkörnyékezésről, akár "csak" szexről, havi szinten találok magamnak igazán csinos jogász/orvos/bölcsész/közgazdász lányokat úgy, hogy nagyon keveset kell érte izzadnom.


Egy olcsó kis albéreltben lakom panelben a város szélén és a ruháim is relatíve szakadtak, nem olyan vadi újak és márkásak, mint amilyet sok egyetemistán látok. Dolgozok hogy legyen pénzem a sulira. Bringával és busszal járok. Kocsira nem is gondolok 10 éven belül.

De mellette egyszerűen csak tényleg szép lányok vannak oda értem. Volt tartós barátnőm, aki magas volt és szép, közel 1 évig, akivel végül én szakítottam, akinek az apja valamilyen megyei főbíró volt és pl voltam a jacht-jukon is a Balatonon egy nyáron.

23/F

2015. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!