Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak a gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a gondolkodásmódomon, hogy legyen végre párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok ronda, sőt nagyon sok férfi oda van értem, csak éppen pont olyanok akik vagy túl öregek vagy túl fiatalok vagy nagyon nem az eseteim. Ha meg valakinek úgy gondolom adok esélyt, az nagyon hamar felszívódik. Biztos, hogy a gondolkozásommal van a baj. Esetleg mit kellene csinálnom, min kellene változtatnom? Azt ne mondjátok, hogy adjak esélyt annak aki nem tetszik, mert ez hülyeség
2017. febr. 17. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Pedig pontosan ezt teszi az aki párba kerül/marad, alkalmazkodik, abból választ ami akad, nem az elérhetetlen felé nyújtózkodik.
2017. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint mindenki aki párkapcsolatban él egy olyan emberrel jött össze aki nem is tetszik neki? Hát tudod mit, inkább maradok egyedül :)
2017. febr. 17. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Maradj.

Sokan maradnak egyedül vagy a szüleikkel.Engem mindig is érdekelt ez a téma, úgyhogy akit csak lehetett kérdezgettem erről. Mindenki életében kivétel nélkül akadt legalább 1-2 jelölt, és ők maguk lökték el ezeket az embereket, akkor meg nem kell sopánkodni.

2017. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi idős vagy? Mivel felnőtt párkapcsolatok témakör gondolom már volt párkapcsolatod ill. ezektől a felszívódóktól is gondolom csak kapsz visszajelzést mi a gondjuk,miért nem látják működőképesnek a kapcsolatotokat.Ezek alapján már el kell tudd dönteni hol a hiba.
2017. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Te is kezdeményezel, vagy a férfiaktól várod ezt? Mert ha utóbbi, akkor ezen pl. változtathatsz.
2017. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj utolsó, de miért kellene nekem kezdeményeznem? Attól férfi a férfi, hogy ő hajt a nőre és nem fordítva
2017. febr. 17. 18:52
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem attól lesz férfi, csak ezt sugallják az ősrégi elavult dolgokból jövő társadalmi elvárások.

Azért kéne neked, mert így hatékonyabb. De ha tovább akarod követni az elvárásokat, dogmákat, akkor sok szerencsét...

Azt meg senki sem tudja mi veled a baj, csak te tudhatod, meg aki ismer.

2017. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nehogy már te mondd meg, mitől férfi a férfi. Ennyi erővel Ákost is kérdezhetnéd a női szerepekről.

A következő válaszoló egyébként megmondta: azért, mert ez így sokkal hatékonyabb lenne. Mondjuk nehezebb lenne mást hibáztatni, ha rosszul választanál, az igaz.

2017. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Esküszöm nagyon nehéz elhinni, hogy 2018-ban még mindig van aki ott tart, hogy a kezdeményezés csak és kizárólag a férfi dolga.
2017. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, 2018 van? Ilyen későn keltem?
2017. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!