Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még nem volt komoly párkapcsolatom. Ez meghatározza a jövőmet?

Figyelt kérdés
Szerintetek még leszek szerelmes, ha eddig nem voltam, vagy ez előhozhat olyan problémákat, amik a későbbiekben befolyásolják az életemet?
2017. jan. 18. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Jó Isten gyere le....ilyen kérdéseket te komolyan...én 20 éves koromig nem voltam az,csak egyéjszakás kalandok meg párhetes kapcsolatok. Nos, nézzük csak, nettó jövedelmem 350.000 Ft. Ez azért nem olyan rossz ugye ? Van egy saját autóm, albérletben lakom jelenleg és lakásra gyúrok közben befektetősdit játszom. Húúúha, kemény mi ?


27/F

2017. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

23 évesen vesztettem el a szüzességem, és közelebb voltam a 24-hez már egyébként :) Nem sok hiányzott, hogy betöltsem. Nem hiányzott a párkapcsolat, 22 éves koromig, és csak utána kezdtem lányok iránt érdeklődni, aztán után rá egy évre talált rám a szerelem.

Szóval bőven ráérsz :)

2017. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nekem miért nem sikerül találnom senkit ha másoknak igen? Ne haragudj, első, egy nagyon kiborulós napon vagyok túl... Egyszerűen elveszett minden derűlátásom, hogy én egyszer valaha normális párkapcsolatban fogok élni. (egyébként 18/l)
2017. jan. 18. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne azt nézd, hogy körülötted a legtöbb tizenéves már hány emberrel volt együtt és kinek milyen kapcsolatai vannak vagy voltak. 18 vagy, még csak most lépsz majd be az életbe igazán, abszolút nem vagy elkésve semmivel sem. Felesleges ilyeneken aggódnod, mert mindennek eljön majd a maga ideje.
2017. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne izgulj , en is voltam igy ,menj el szorakozohelyre flortolj stb. csak akad valaki akivel kolcsonos a szimpatia! :)
2017. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem maradsz le semmiről....
2017. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos az élet nem úgy működik, mint ahogyan elképzeljük, mindenkinek vannak tervei, álmai, aztán vagy sikerül ezeket megvalósítani, vagy nem. Lehet, hogy neked nem lesz soha kapcsolatod, de lehet, hogy holnap már találsz valakit, ez esetleges, mert a párkapcsolat nem olyan dolog, hogy automatikusan jár mindenkinek. Nekem pl. tutira nem jár, mert még sosem sikerült. Nem hinném, hogy ha eddig nem volt kapcsolatod, akkor az befolyásolná a jövődet, még nem maradtál le semmiről.
2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
87%
Barátokat szerezz inkább, hátha a nagyobb ismeretségnek köszönhetően találsz olyat, akivel össze illetek majd.
2017. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, mert igy biztos hogy a jovoben lesz elso parkapcsolatod. :)
2017. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 évesen lett először barátnőm :) nem kèstèl le semmiről :) Én olyan bajban voltam ,hogy nem találtam meg azt a személyt aki megfelelő lett volna számomra és előtte nagyon depressziós voltam :) ugyan ilyen gondolatok jártak a fejemben.. de ne aggódj majd úgy is lesz valaki :D amúgy ha akarsz róla beszélni akkor írhatsz privátot :D
2017. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!