Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem ilyen helyzetben egy kedves, szerető kapcsolatra?

Figyelt kérdés

22éves vagyok,van egy pici gyerekem,már jó ideje egyedül élek és nyilván érthető okokból szeretnék valamiféle kapcsolatot egy fiúval,egyáltalán nem elvárás a komoly kapcsolat!Sőt!Kis lazaság,beszélgetés és ami épp belefér "Neki" is.

Szeretném újra jól érezni magam,ennyi és a többi úgyis alakul.


2017. febr. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bébiszitterre hajtasz valójában akkor nálam lenne esélyed.
2017. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hajtok semmire. Csak jó lenne kikapcsolódni,beszélgetni,ismerkedni,szeretek sétálgatni és a többi úgyis jön magától.
2017. febr. 17. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kamu!
2017. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jóval idősebb vagyok nálad, azt tudom csak mondani, hogy ahogy halad az idő, úgy lesz egyre kevésbé különleges, hogy anya vagy.


Azt egyébként nem tudom elképzelni, hogy úgyse legyen kapcsolatod, hogy nem vársz évekre szóló elköteleződést. Ez sok férfi álma. És itt most nem is a tisztán szexkapcsolatra gondolok, hanem arra amit írsz.

2017. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az kamu,hogy létezik ilyen is? Szerintem szomorú,hogy egyből ezt szűröd le. Sajnállak!
2017. febr. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!