Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz őszinte, szerető, tartós kapcsolatra alkalmas embert találni?

Figyelt kérdés
A volt páromnak fontosabbak a barátai mint én, és ezért én lettem hanyagolva egy több mint 2 éves kapcsolatban. Komolyra terveztünk és ez lett a vége. Miért ilyen nehéz a mai világban, túl sokat kérek, hogy csak valaki szeressen?
2009. okt. 27. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem nehéz, csak béna vagy. Nem kérni kell, hogy valaki szerssen, meg várni, hogy majd belovagol egy szőke lovon.
2009. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én egy értelmes embertől szeretnék választ kapni. Gondolom neked senkid sincs ha ennyire agresszív vagy.
2009. okt. 27. 10:07
 3/12 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? írd le, utána válaszolok:) szerintem nagyban függ a kortól és az érettségtől...
2009. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok agrasszív, csak hülye kérdésre nincs okos válasz. Azt várod, hogy itt, ezen a fórumon válaszra lelsz? vagy csak vígasztalásra vágysz?
2009. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, bármennyire nem tetszik a válasza...

A tökéletest úgy se fogod megtalálni, és ha te nem vagy hajlandó alkalmazkodni, más se fog hozzád. Biztos meg volt az oka annak is, hogy a volt párodnak a barátai fontosabbak, valószínűleg ők többet tudtak adni neki, mint te.

2009. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az éremnek mindig két oldala van. Szerető párt szerintem lehet találni, nem is nehéz. Viszont az összhangot megtalálni már nem mindig egyszerű. Nem akartad esetleg nagyon korlátozni? Ezt csak te tudod. És igen a mai világban vannak még olyan emberek, akiknek fontos a másik, járj nyitott szemmel.
2009. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem várok több választ. Ennyi is bőven sok volt.
2009. okt. 27. 10:49
 8/12 anonim válasza:

Én szerintem pont ilyen vagyok,mégis amikor odaadó vagy és a tenyereden hordozod a párod,akkor leszarja a fejedet:)

20F

2009. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

mintha csak magam látném pedig csak 20 hónap volt nálunk.. sztem a mai férfiak nem engednek az igényeikből... ha veled martad mellékelni kella ahveroat egész nap meletted feküdni... dolgozni kell amit közös kasszába kell tenni nem a play stationra meg a napi üveg borra.... jah és csak egy muff örökké? uygan már hol élünk...

am csaj vgyok és sztem már az összes pasi ezt gondolja.. remélem azóta te találtál egy virágszálat a sok gané közöt.. nekem még midnig csak a gané jutott...

2009. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A válasz megírásának időpontja: 10-27 17:45 100%ban egyetértek az előző kommentelő vagyok.. nekem is ez votl tejben vajban fürösztöttem.. de már szinte csak én tettem valamit a kapcusnkáért én engedtem és ezt kihazsnálta.. de mától vége
2009. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!