Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szóval 24 éves vagyok, eddig nem igazán volt egy komolyabbnak mondható kapcsolatom se, a legtöbb lány aki valamelyest is tetszett nem igazán viszonozta ezt. Egyik lány barátom, akit 10 éve ismerek már, legjobb barátok lettünk időközben, de egy idő után eléggé belehabarodtam, elmondtam neki mit is érzek, de ő teljesen elfordult előlem, már majdnem egy éve nem is beszélünk. Azután elég pocsékul éreztem magam. Nemrég Tinderre is regisztráltam, hátha. Egy lányt ismertem meg akivel jól el is voltunk, sok közös is volt bennünk, de első randi után azt mondta, hogy max barátok lehetünk. Talán bennem van a hiba? Mondhatni elég intelligens vagyok, oké nem vagyok modell, de csúnyának se mondanám magam azért, esetleg van valami mélyebb gyökere a problémámnak, vagy szimplán csak peches vagyok e téren? 24/f

2017. febr. 19. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Gazdagodj meg és vedd meg őket.
2017. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem találod okát, talán egészségügyi is lehet.

Fogász, gasztroenterológus. Ezeknél jártál mostanában?

Bocsánat, hogy ilyen triviális vagyok, de a kellmetlen szájszag nagyon taszító, és a tulajdonos nem érzi, nem is tud róla. A fogkő melegágya a baktériumoknak, a nem jól záró gyomorszájtól savanyú szagú a lehellet.

2017. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nincs ilyen bajom tudtommal, egyik barátomat kérdeztem erről anno, de azt mondta semmi ilyesmit nem tapasztal.
2017. febr. 19. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj. Láthatóan nem szakadsz meg egy párkapcsolatért, ha 1 lánynal volt eddig randid. AKkor meg mit vársz?
2017. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

OK, akkor más oka lehet.

Azt a lány barátodat nem tudnád megkérdezni, hogy mi volt a baja veled? Nyugodtan írd meg, hogy csak annyit kérsz, hogy a hosszú barátságotokra tekintettel legyen hozzád őszinte, neked ez nagyon fontos.

Aztán még az is lehet, hogy véletlen, 2 alkalom még nem rendszer; lehet igazad, hogy csak peches vagy. Tudom, hogy a kudarctól való félelem nagy visszatartó erő, de rosszabb nem lehet a magánynál. Kisérletezz, bátran.

2017. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!