Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kene csinalnom? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene csinalnom? Lehet ebbol meg vmi?

Figyelt kérdés

Mivan akk mikor a lany se tudja mit akar? Azt akarja h hagyjam beken?

Tobb honapja ismerkedem egy lannyal. Szeretnek vele ossze jonni. De o nem tud valaszt adni arra h mit szeretne. Megertem h ido kell neki. De talalkozokra alig lehet rabeszelni. Inkabb flegman le mondja es mikor probalok rabeszelni vagy kerdezni h miert nem akar talizni akk azt mondja hisztizem ertetlen vagyok vagy nem valaszol. Elegge rossz munkaja van mert faraszto. Meg is ertem. De az eljen hagyta h el menjek erte meloba es haza vigyem vagy epp h vigyem a meloba. De most mar azt seakarja. Szabadnapokon meg nem hajlando velem talizni. Jatsza az elfoglalt csajt. Inkabb bnoivel el megy ide oda. Multkro megvolt beszelve h mikor szabadnapos tali. De a tali napjan hisztis lett es nem volt hajlando velem talalkozni. Azt mondtam h ninvs kedve semmihez. Nem akar menni sehova nem akar semmit. Pedig fixre volt beszelve az a nap es ugy terveztem. Viszont mikor velem van latom rajta h jol erzi magat. Talikon minden oke. Latszik rajta h elvezi a tarsasagom. Azt mondta h normalis vagyok minde oke velem tetszek is neki. De szerinte az a baj h mindenen felhuzom magam. Kozben ez nem igaz de amikor folyton hulyet csinal belolem nem birom elvisleni. Meg nem bizik meg bennem. Azt gondolja h ha egyutt lennek en megcsalnam. Hozza teszem az elozo pasija megcsalta. Nem tudja eldonteni h akar e uj kapcsolatot vagy nem. Dontes keptelen. Azt mondja nem tudja mit csinaljak mert meg maga se tudja mit szeretne. Akk en mit tudok csinalni? Nagyon oda vagyoo erte. Az nem jo megoldas ha hanyagolm kicsit mert akk ez a keves is ami van koztunkelmulna. Mit csinaljak? Valaki erti ot? Van vmi jo megoldas?


2016. máj. 29. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit depis a csaj. Neadd fel ha neked ő kell menj utána. Egyszer csak megnyílik előtted és elmondja hogy miértnem akar annyira talizni veled. Vagy már vàrnifogja hogy végre keresd. :)
2016. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!