Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, összejönnétek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek komoly kapcsolatra egy agyonplasztikázott nővel, akinek viszont elbűvölő a személyisége?

Figyelt kérdés
Férfiként tettem fel a kérdést, és csak elméleti szinten érdekelnének a válaszok. Adott egy nő, póthaj, feltöltött száj, korrigált fülek, orr, mell- és fenékplasztika, szóval igazi "műnő", viszont olyan személyisége van, hogy fülig beleesnétek rövid idő alatt. A műtétekbe azért ment bele, mert testképzavara van, és sosem elégedett magával, de amúgy értékes, szerethető ember. Belemennétek-e komoly kapcsolatba egy ilyen hölggyel, és felvállalnátok-e ország-világ előtt?

2017. febr. 19. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyat, hogy valaki fülig szerelmes, de azt mondja, hogy nem.
2017. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem.


Nálam a jó személyiség egyik eleme az egészséges énkép, és önértékelés, ebbe pedig a szétműtött test nem fér bele (már ha jól értem, akkor nem egy autóbaleset miatt plasztikázták agyon).



Egyébként az ilyen pszichés problémák nagyon ritkán oldódnak meg a műtétekkel (az új kinézettel ugyanúgy nem lesz elégedett, így aztán jön a mindig még egy kicsit, még egy kicsit).


Egy kedves, helyes lányt szeretnék, aki elfogadja magát NEM tökéletesnek, és elfogad engem is annak.

2017. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A póthajjal nincs gond, illetve olyan plasztikai műtéttel, amit betegség/baleset miatt kellett elvégezni. Viszont ilyen testképzavaros nőbe, mint aki a kérdésben szerepel, szerintem nem is tudnék beleszeretni.
2017. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok felszínes. Így ha személyisége megfog, nem zavarna a műsége. Ha ő így érzi jól magát... Persze természetesen nem támogatom az ilxen dolgokat. Jobb mindenben az eredeti.
2017. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok felszínes" --- nem, a szó amit keresel a fantáziátlan, és figyelmetlen.


A legelemibb sztereotípiát tolod, amit csak el lehet képzelni a szituációban ("nyem vagyok felszíííínes"), abba bele sem gondolsz, hogy a nem felszínességed egy ilyen komoly pszichológiai problémánál, mint a testképzavarból fakadó műtétek tipikusan nem az az eset, hogy jól érzi magát a bőrében...


Az ilyen emberek lepődnek meg amikor valamelyik családtagjuk a végén öngyilkos lesz, hogy "de nem is láttam rajta semmit". Ember ezek a műtétek szerinted azért vannak, mert boldog, és elégedett magával?


Nevetséges vagy, ennyire ne legyen már hiányod.

2017. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik külsőre és belsőre akkor igen, más kérdés, hogy nem nagyon tudok olyan "agyonplasztikázott" nőt elképzelni, aki megmozgatja a fantáziám.
2017. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nnomost, én azon a véleményen vagyok, hogy egy ember külseje és belseje alapvetően egyforma - vagy idővel a kiegyenlítődés felé halad.


Tehát egy szétplasztikázott nőnek vagy már komoly defektje van, vagy folyamatosan komolyodó.


Szóval én elhiszem, hogy remekül meg tudja játszani a normálist, de hogy valóban az-e, azt NEM. (Inkább lennék azon a véleményen, hogy belülről is csak megcsinálja magát, és pont olyan messze van a saját lelkétől, mint a teste az eredetitől.)

2017. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lutaker ***** válasza:
Engem erdekelne szilikonos cicababa...olyan bájosak...:-)
2017. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!