Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten sokezres külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten sokezres külföldi férfi populáció van akik a fiatal magyar lányokat vadásszák, ez férfitöbbletet okoz és emiatt nehéz barátnőt találni. Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Azt hiszem itt olvastam már több helyen, de nem tudom hogy ennek most tényleg van valóságalapja vagy valaki csak elkeseredésében írta? És a megyeszékhelyekre ez nem vonatkozik?
2017. febr. 15. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
egy alfa lesza-rja a konkurenciát.
2017. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Az életképtelen csicskák mindent kitalálnak, hogy a saját nyomorukat áttolják másra. :)
2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze, és még az UFO-k is idejárnak túszért, plusz alienek stb...nehéz a magyar férfiak élete ilyen téren.
2017. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Siralmas...nehogy mar mas hibaja legyenba sajat nyomoruk...
2017. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Jaj de hiányoltam az 5 ezredik ilyen hülye kérdést.

Rüviden a válasz: Lófaxt ezért, csak pár lúzer jön itt a GYK-án ezzel mindig.

2017. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
2%
Igen az!
2017. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
24%

Napi szinten legalább 3-4 kérdést (nem ugyanazokat) olvasok arról, hogy a delikvens kérdező totál belezúgott valami arab, üzbég, albán, zimbabwei, tűzföldi bennszülöttbe.


Ezért sem veszem komolyan azokat a nőnemű ellenlábasokat, akiknek állításuk szerint libabőrödzik a hátuk egy-egy migráns láttán.

2017. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Igazság van benne, de szerintem inkább csalódást okoz mimt férfi többletet.

30/f

2017. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek legfeljebb olyan szinten lehet alapja a 20-30 éves korosztályban, hogy a férfiak a velük egyidőseken kívül a fiatalabbakból tudnak csak választani, míg a nők az idősebbekből, akik többen vannak. (ezt úgy értem, hogy a 21 évemmel nálam a 16-21 éves lányok játszanak, addig egy 21 éves lánynak egy 30 körüli pasi is ott lehet a mezőnyben, tehát nagyobb a korintervallum)
2017. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Amíg sörből van elég mindenkinek, addig lényegtelen hogy komoly-e.
2017. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!