Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Egyfolytában flörtöl ,meg szórakozik velem egy férfi. De megtudtam,hogy van valakije. Tőlem mégis mit akarhat?

Mit tegyek?

Miért jó ez neki?


2017. febr. 19. 12:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon bejön ő,és nagyon zavarba vagyok ha ott van. Csábítsam el?
2017. febr. 19. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást:"Hűséget fogadtam, de vakságot nem." Ez ilyen férfidolog, jót tesz az egójának néha egy kis csiki-csuki más lányokkal. Még inkább férfinak érzi magát ettől. Ez a nők részéről is gyakran előfordul, amikor egy lány szexi, feszülős ruhában megy bulizni, a párja otthon várja, de azért a pasikat egy kicsit jól esik neki cukkolni, bolondítani, vadítani. Fontos, hogy te se láss bele ebbe az egészbe többet, mint egy laza flört, mindig jusson eszedbe, hogy foglalt a fickó.
2017. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néhány bók,egy kis flört,vagy hogy poénkodnak veled,esetleg húzzák az agyadat,nem jelenti azt,hogy akarnak is tőled valamit,netán megkérik a kezed.Szerintem többet látsz bele,mint ami,túl komolyan veszed.Ez csak egy játék.Ha nem tetszik,ne hagyd!
2017. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!