Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány vajon csak szórakozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány vajon csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Pár hete levellezek egy lányal társkeresőn. Elég jól eldumálgattunk, majd későb képet is küldtem neki, azóta kicsit ritkábbá vált a beszélgetés. Amikor ráirok, van hogy csak több nap után reagál és az is csak annyi, hogy "aham" vagy "ühüm" "jaja" estleg egy nevetős szmájli. Mire véljem ezt, mert én komolyan állok úgy érzem a dologhoz, a közös életünket is terveztem már. Ha nem jövök be neki vagy ilyesmi, akkor miért nem közli velem? 27/F

2016. dec. 17. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
még szép hogy szórakozik,nem esik le? agyatlan.naiv.le se sza. téged.
2016. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt írod, h azota ilyen miota a kepet elkuldted.

Sztem az van, h külsőre nem nagyon jossz be neki, viszont jo veled beszélgetni .

Most pedig próbálja a kettőt összehozni, hogy hatha beindul vmi vonzalom irántad.

Irj neki, konkretan kérdezz ra erre, amit irtam, h ez áll e a háttérben, írja le őszintén, nem fogsz megharagudni.

Ha normális, akkor visszair, h mi a problema.

Ha nem, akkor nem fog válaszolni, ebbol tudhatod, h le kell zarnod es tovabb kell lepned.

2016. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"még szép hogy szórakozik,nem esik le? agyatlan.naiv.le se sza. téged."


Én ezt értem, de akkor miért nem írja emg, hogy nem vagyok az esete, vagy másmienek jönek be neki, stb?


Mai világba ennyit is luxus elvárni?

2016. dec. 17. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a képen nem tetszettél neki, úgy érezte, nem tudna vonzódni hozzád. Az már más kérdés, hogy ezt mondjuk nem ártott volna akkor őszintén megmondani, megbeszélni, és lezárni a dolgot normális, értelmes felnőtt ember módjára ahelyett, hogy leépítene ezzel a "módszerrel". Szerintem ne foglalkozz vele tovább, ne írj neki.

20/L

2016. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sajnos igen,luxus,főleg társkeresökön.szinte mind ilyen.akkora választék van jó pasikból.
2016. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért sokkal egyszerűbb eleve rakni fel képet.
2016. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, kérdező! Közös élet pár levél után? Te is az a fajta vagy, aki annyira kétségbe van esve, hogy kapaszkodik mindenkibe azonnal, aki kicsit is kedves vele. Ne kapaszkodj ennyire.


Ja és ne írjál már ennyi hibával, hát lehet hogy egy értelmes srác vagy és egy tanulatlan bugris benyomását kelted. Miért nem lehet pár alapszabályt megtanulni, komolyan nem értem. Vagy legalább egy helyesírás-ellenőrzőt engedj már rá az írományodra, bakker.


A képhez meg: Csak fényképpel ismerkedj, vállald fel a külsőd, ez vagy te. Annak semmi értelme, h kép nélkül megpróbálsz szimpátiát ébreszteni a másik félben és abban reménykedsz, h akkor már hátha nem fog számítani a külsőd, mert6 már megkedvelt. Rossz hírem van, ez a lány már nem akar tőled semmit, mert ha tetszenél neki a képen, most le se tudnád vakarni.

2016. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Pár hét után már találkozni kéne, természetes, hogy leülepedik a levelezés. Látja, hogy bizonytalan, vagy határozatlan vagy, nem hívod sehová, és ez a gond, nem a kép.
2016. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De akkor lépjek túl szerintetek vagy van értelme még ennél próbálkozni?
2016. dec. 17. 18:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
LÉPJÉL TÚL EZEN! Ez a hajó elment, sajnálom. A lány meg gondolom nem akar megbántani ezért nem írja inkább amit te vársz.
2016. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!