Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet hanyagolni az aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hanyagolni az aktív párkeresést?

Figyelt kérdés
Két éve volt egy csúnya szakításom, azóta nem volt normális kapcsolatom. Próbálkoztam a netes társkereséssel, de feladtam. Ennyi szörnyű tapasztalom nem volt egész életemben, mint az online ismerkedés során. Elegem van az egészből, úgy döntöttem inkább a sorsra bízom magam, hátha a való életben találkozom valakivel. Nem keresek direkt senkit, görcsösen úgyse fog menni. Csak az a baj, hogy idén már 25 leszek, én sem leszek fiatalabb. Jó döntés a sorsra bízni az ismerkedést?
2017. febr. 20. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a net nem jött be, élőben pedig nem megy a dolog (gondolom ezért próbálkoztál online), akkor van más lehetőséged?
2017. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Folytatni az online ismerkedést, még ha kétes alakokkal és perverzekkel is hozott össze a sors. Bár ehhez nem sok kedvem van... Másrészt több ismerősömnek is bejött, szóval lehet van értelme próbálkozni tovább.
2017. febr. 20. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 25 évesen már tényleg nincs értelme ismerkedni... Végül is az már majdnem nyugdíjas kor. :S
2017. febr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt egyszer hallottam valakitől. Sokféleképpen lehet ismerkedni: neten, baráti kör, utcán leszólítani valakit, buliban stb stb... A lényeg hogy egyben legyél jó. A netes ismerkedéssel az a baj hogy nagyon sok srác szörnyen csinálja. Formálisnak veszi, és úgy veszi mint egy randit. Neten jó dumával, és játékosan érdemes ismerkedni inkább. Plusz nem csak ott lehet. Szólíts le bárkit az utcán. Csinálj olyan dolgokat, amik során sok embert ismersz meg. Nem nehéz ez, csak lehet hogy mondjuk a neten nem megy ez.
2017. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neten nekem is csak negatív tapasztalataim vannak. Bár élőben is. :D Rengeteg kattant csajjal hozott össze a sors. Nem is tudom, hogy létezik-e "normális" nő manapság.
2017. febr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem. Jókedvvel indítok majd ezután idegeskedésbe csap csak át az ismerkedés.

Nők hangsúlyozzák, hogy mennyire 30+ férfi kell nekik miközben ő maguk 20 éves koruk elején is úgy viselkednek, mint én tizenéves koromban.

2017. febr. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem 2.5 éves kapcsolatom ment tönkre lassan 2 hónapja.

Nagyon rosszul viseltem, de belevetettem magam a netes dolgokba. 30 levélből 1 re talán jön válasz.

eddig mindössze 2 randim volt. Elég rendesen megtépázza, az így is kicsi önbizalmam, de még mindig jobb, mintsem a szobában ülve várni a csodát.

Elhiszem h a sok szexista meg bunkó megkereséstől feláll a szőr a hátadon, de ne add fel! Az ilyeneket szimplán tiltsd le ennyi.

Aki normálisat ír annak válaszolj normálisan ha bejön. Ha nem jön be, ne hitegesd.

Az említett 2 randin kívül még pár lánnyal beszélgetek, és remélem velük is eljutok legalább egy randiig! mindenképp szeretném.

Pénteken voltam egy buliban pár új ismerőssel, de hatalmas lebőgés lett végül is, bánom? nem. Mert az ember csak így tudja visszaépíteni az önbizalmát, ha megéli ezeket a hibákat is. Tanul belőle, és legközelebb jobban csinálja.

Szombaton volt egy randim...na azt bánom hogy nem voltam tökösebb. Nagyon. De ebből is tanultam, és legközelebb nem esek ugyanebbe a hibába.

Nem szabad a 4 fal közé bezárkózni, mert ott nem fog rád találni senki.

Férfi létemre mondom ezt, te lány vagy. Gondolj bele semmi más dolgod nincs, mint elejteni pár szép mosolyt, és jönni fognak a megszólítások, és egyszer lehet egy pont olyasvalaki teszi ezt meg aki bejön neked is.

Neten ugyanez, csak fel regelsz, és várod a leveleket, és mint már írtam aki szemét, tiltod, aki nem teszik azt is, nem hagysz ismeretlen emberek érzelmi zsarolásának. (miért nem írsz vissza te k*//**/va...dolgok pl)

Nyiss az életre, én is folyamatosan ezt próbálom tenni, időt, energiát és pénzt nem spórolva.

Nem számít a pénz most nekem, bár nem keresek túl jól, de próbálom az emberi kapcsolatokra többet költeni mint valaha is tettem. 10 ezer egy randi? és? ha jól érzem magam megéri!

10 ezer egy buli? és? ha jól érzem magam, megéri. Addig sem ülök otthon, és kínlódok a monditor előtt, hogy miért nem jobb az életem.

Meg kell próbálni, és el kell felejteni ezt a "belefáradtam, nem érdekel" dolgot. Sosem szabad ezt megtenni, menni kell folyton csak előre. Ha kudarc ér, nem hátra nézni csak előre hogy mit tanultál belőle, és legközelebb jobban csinálsz majd mindent! MINDENT!

26/F

2017. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gábor19... ***** válasza:

Én kb 2 éve hagytam fel a társkereséssel amikor egy lány kijelentette hogy nekem felesleges is próbálkoznom bárkinél is, mert túl ronda vagyok ahhoz hogy barátnőm legyen.

Igazából csak fel kell dolgozni az ilyent, és akkor könnyebb el viselni a magányt. 26f

2017. febr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép motiváló beszéd, hetes. Csak ha a lányok szemében egy pasi egy jellegtelen semmi, nem vonzó, akkor hiába halmoz kudarcokat kudarc hátára, hogy egyszer hátha szerencséje lesz a lányoknál, úgyse fog összejönni, csak frusztráltabb lesz és teljesen lenullázza az önbizalmát. Abba lehet beleőrülni a legjobban ha a vak is látja, hogy esélyed sincs, de mégis hiszel benne, hogy van esélyed és emiatt mindent erőltetsz, mert neked csak azért is sikerülhet.
2017. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!