Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécsi lányok! Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsi lányok! Miért vagytok sokszor olyan megközelíthetetlenek? Sokszor egy nézéssel látható hogy ne is próbálkozzon az ember. Mitől vaqgytok ilyen zárkozottak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pécsi lány vagyok és mindenkinek előre köszönök az utcán. :)
2017. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ritka! :) Akkor sokat köszönsz! :)
2017. febr. 20. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ha véletlen felveszem a szemkontaktust valakivel az felhatalmazva érzi magát arra hogy hozzám szóljon. Kortól nemtől függetlenül (bár általában öregasszonyok és pasik akarnak odajönni de volt már szerencsém máshoz is) Egyszerűbb ha nem nézek rájuk és feltűnően zenét hallgatok így békén hagynak. Nem ismerkedek utcán.
2017. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Emiatt viszont hozzád nem is fognak akkor oda menni sokan ismerkedni. Buliban max.
2017. febr. 20. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy előled zárkózottak!:)
2017. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokak elől.
2017. febr. 20. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
"Felhatalmazva érzik magukat, hogy hozzám szóljanak" Az ego e mögött a kijelentés mögött azért elképesztő :D Én férfi vagyok és szerintem akkor is menj oda ha morci fejet vágnak, nem veszíthetsz sokat!
2017. febr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!