Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a társkeresési és szexuális értéke egy nőnek 23, még egy férfinak 38 éves korában éri el a maximumát?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen ábrát találtam, az SMV az a Sexual Market Value rövidítése.

[link]


Viszont ez az ábra hamis abból a szempontból, hogy egy férfinak soha nem lesz akkora szexuális értéke mint egy fiatal nőnek, ezért találtam egy korrigált ábrát:

[link]


De ami közös mindkét ábrán az az életkor. Azon nem vagyok meglepve, hogy egy 20-25 éves nő mennyire értékes, hiszen minden férfi tudatosan vagy ösztönösen, így vagy úgy de azokra hajt. De hogy a férfiak 35-40 között a legértékesebbek ezt elég furcsának tartom. Szerintetek ez igaz?


2017. febr. 20. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kb. igaz. Hozzáteszem, egy alfa férfi "szexuális értéke" lehet magasabb, mint egy fiatal nőé.
2017. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, abban azért van valami, hogy egy férfi 35 éves korára már elér valamit az életben, úgy értem, hogy van egzisztenciája már, ami lássuk be, elég vonzó a nők szemében.
2017. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

+előző vagyok, azt viszont azért hozzátenném a dologhoz, hogy én a saját életemből kiindulva úgy látom, hogy 23-24 éves koromig, amíg még fősulira jártam, sokkal több csajt tudtam elkapni, hiába, hogy csóró gyerek voltam, de viszont volt időm, energiám és lehetőségem bulizni, csajozni.

Most, 34 évesen már elég jól el vagyok már eresztve anyagilag, és ronda se vagyok, tehát a barátnő/feleség posztra jelentkező lenne bőven, viszont alig van időm a melón meg a hobbikon kívül bármire is, jó, ha kéthavonta egyszer eljutok egy buliba, arra meg végképp nincs időm, hogy randizgassak meg komoly kapcsolatot fenntartsak.

Szóval annyira nem egyszerű.

2017. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet így általánosan ráhúzni mindenkire. Én 25 éves vagyok, mostanában látom, hogy kezdek kapós lenni, mostanra értem meg, lettem jóban magammal, előtte nem mondhattam ezt el. Viszont el sem tudom képzelni hogy 35-40-es korosztállyal ismerkedjek. A párom szintén 25, normális, felelősségteljes, megvan már az egzisztenciája. Nem kell ehhez 30 felettinek lenni. Most nyáron lesz az esküvőnk. A leendő gyerekeimnek sem szerettem volna öreg apukát.
2017. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"14" reagálva...

Egy 25 éves Nő a legjobb korban van ahhoz, hogy családot alapítson, ezzel nem lehet vitába szállni.

Egy 25 évesen férfinek nagyon ritkán van saját egzisztenciája ilyen fiatal korban. Ha a szülök benyúlnak a zsebükbe és alátolják a lakást és a többit, akkor igen, de lássuk be, hogy nem ez a jellemző. Anno 25 évesen jöttem ki az egyetemről mérnökként, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy egy kezdő diplomás fizetése semmire nem elég, azután kezdtem neki a második diplomámnak a munka mellett és a kezdő keresetem éppen arra volt elég, hogy fenntartsam magam. 30 évesen 3 év gyakorlattal már a dupláját kerestem a kezdő béremnek, 15 év elteltével önálló vállalkozásom van és már nekem dolgoznak a fiatal pályakezdő mérnökök.

Érdeklődve olvasom, hogy a mai 25 évesek milyen érettek és felvilágosultak az élet dolgaival (legalábbis itt a fórumon), hát a tapasztalatom nagyon nem ezt mutatja. Nulla gyakorlattal kijönnek az iskolából és azt hiszik, hogy tudnak valamit, aztán amikor bekerülnek a mélyvízbe azonnal rájönnek, hogy milyen kis naivak voltak és visszavesznek egy lapáttal. Az Ego nagyon sok emberben alapfelszerelés, de tudás már ritkán társul hozzá. A legfőbb különbség egy 25-35 éves férfi között az élettapasztalat, hogy volt már néhány munkahelye, hogy dolgozott már együtt más emberekkel, hogy megtanult csoportban gondolkozni, hogy megtanult megfelelően kommunikálni és hosszasan sorolhatnám. Ezt nem lehet az iskolában megtanulni.

2017. febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehetne, csak sajnos nem tanítják.
2017. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Aki lepontozta a tegnap 14:50-kor írt válaszomat: várom az ellenérveket.


Egyébként semmi furcsa nincs ebben, van a mondás is, hogy a férfi olyan, mint a jó bor, a korral nemesedik. Nyilván nem a pocakos, leharcolt külsejű, lélekben kisgyerek 30-asokról van szó, hanem egy olyan férfiről, aki már megtalálta a szenvedélyét és a hivatását az életben, kiforrott a személyisége, erős és stabil (de nem görcsösen megmerevedett) világképe van, tudja mit akar stb.

2017. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Olyan mondàs is van,hogy a nő olyan mint a jó bor :) 40 körül a férfiak 90℅-a leharcolt,öreges és unalmas.A nőknél sem túl jó a helyzet,de azért még mindig több az igényes,jó külsejű nő mint a férfi .
2017. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15, az egzisztencia megteremtéséhez nem kell sem gazdag szülő, sem diploma, csak ész. Én programozóként 20 éves koromtól dolgozok a szakmámban, párom szintén akkor kezdte. 5 év alatt azért lehet jutni valamire, ha okosan csinálod.
2017. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!