Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Javíthatnék a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javíthatnék a társkeresési esélyeimen, ha hitelre vennék egy középkategóriás kocsit, meg egy lakást felújítva?

Figyelt kérdés

Sajnos most egy rozoga házban élek, egyszerű, amióta megépült nem volt felújítva, mert ugye pénz kellene, nem is kevés.

De azért dolgos ember vagyok, tavasztól őszig mezőgazdasági munkát végzek, télen favágó vagyok.

Szóval mindig van mit csinálni.

38vagyok.

Sok nő azt mondja mikor írok nekik az oldalon, hogy hát és elkezdik körbeírni, a ház régi is, meg nincs felújítva, és sorolhatnám.

Ha új életet kezdenék, persze nagyon sok pénzbe kerülne, amit hitelként kéne visszafizetnem, esélyem lehet normális nőt találni?

Vagy esélyem lehet hogy esetleg több nő is szóba álljon velem, és több randim is legyen?



#valóság #ismerkedés #sajnosilyenavilág
2017. jan. 15. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem javíthatnál.


Nekem van lakásom, kocsim, jó fizetésem, és egyiken sincs hitel. Mégis egyedül vagyok, látod nem ezen múlik.



Egyébként sem érdemes belemenni ebbe a pénzügyi versengésbe, veszel nagy nehezen egy kocsit, de azok a csajok, akiknek ez a fontos simán átnéznek rajtad, mert a másik jobb kocsit vett, a másik tankolni is bírja, a másik még nyaralni is elviszi. És megint úgy fogod érezni, hogy nincs elég pénzed, az a baj.


Keress olyan nőt, akinek nem a pénz számít, és hasonló körülmények között van mint te

2017. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Előző!

Az a baj, hogy még a hasonszőrű munkás nők is azért ácsingóznak és arról megy egész nap a pletyka a földeken, mikor kapálnak nyáron, kinek mennyi pénze van, hogy lehetne pénzes pasit fogni.

Ha meg egyiküknek csak egy kicsit jobb anyagi helyzetben lévőt sikerül valahogy fogni, azt úgy irigylik, hogy te el sem tudod képzelni.

Mivel sokat dolgozom közöttük, teljesen átlátom a mai nő gondolkodását, sajnos.

2017. jan. 15. 13:18
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

oké, csak ezzel két gond van.


Egyrészt, akinek jól megy anyagilag, az nem ilyen csajokra szokott gyúrni (legalábbis nem hosszútávon), másrészt én mérnök vagyok, szerinted ha vennél egy kocsit, meg egy lakást, akkor ezeknek a csajoknak a szemében vetélytársam lennél? Ember annyit keresek mint nálatok egy fél kapáló brigád. Ugyanúgy rám ácsingóznának, mert tudnák, hogy nem csak összevakartam egy 20 éves suzikit.

2017. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az életed nem olyan, hogy ilyen nőt keress.

Szerintem (mondom ugy hogy van 2 kocsim,meg 1 autó melós autó, és azzal mentem annó randizni :D , kecóm, csak hitelem nincs) a lényeg a rendezettség lenne.. tehát pl a ház ha nem is a legujabb de a festés, rendben tartása nem igazán pénzkérdés. Ha auto kell ide oda menni lehet az egy suzuki is, csak ne legyen mocskos.. Tehát se kivül se belül. Nem baj ha nem árad az emberből a cigaretta szag. Ezzel gyakorlatilag őszintén az ember magát adja, te ennyit tudsz..


akinek nem elég, annak hazudhatsz mindent, nem leszel neki elég.

2017. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, ezzel nem nő az esélyed. A másik. ha felveszel hitelt, annak hogy fizeted vissza évek múlva a többszörösét? A nők azt sem nézik jó szemmel, ha eladósodsz.
2017. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"A nők azt sem nézik jó szemmel, ha eladósodsz."


Most akkor ezek a mai nők a társkeresőkön mit néznek jó szemmel?

Ne legyen kocsim lakásom, mert hitelre van?

Ha meg nincs akkor azt írják?

Akkor tulajdonképpen kik írjanak a nőknek ezeken az oldalakon?

2017. jan. 15. 15:15
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem érted! A nők nem egy gazdagnak kinéző pasit akarnak, hanem egy gazdag pasit.



Bár le lettem pontozva, amikor jeleztem, hogy kb 10x olyan jól megy, mint neked, én sem próbálok a pénzemmel csajozni. És tudod miért? Mert holnap jön a vállalkozó Józsi, aki havonta keres annyit, mint én évente, és megint borult a játszma. Ha ilyen csajt keresel, aki a pénzre gyúr, akkor nagyon pénzesnek kell lenned, különben esélyed sincs.


Te meg nem csak pénzes nem vagy, de annak sem tudsz látszani.

2017. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért írják a többiek, hogy ettől nem lenne több esélyed. Szerintem igenis javítana a helyzeten, mert lássuk be kinek kell egy olyan ember, akinek 38 éves korára nincs semmije. A gond az, hogy szerinted boldog lennél olyan nővel, aki nem a személyed miatt van veled, nem biztos hogy saját magadért szeret téged, hanem az anyagiak miatt (is) van veled? Ezt neked kell tudnod.
2017. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8-as: olvasd el még egyszer.


A kérdező anyagi lehetőségei vélhetően nem teszik ezt számára elérhetővé, most hitel segítségével akarja magát többnek mutatni a környék pénzéhes csajai számára mint ami.


Szerinted ennek mi lesz a vége? Az, hogy beleszeretnek a csajok, vagy az, hogy gyorsan rájönnek, hogy valójában nincs egy lyukas garasa sem (ha lenne, akkor már lenne egy régebbi kocsija, és felújította volna a házát), majd a végén a bank elviszi az egészet.



Tudod a hitelválságok utáni sírások is emiatt szoktak kitörni, hogy mindenki többnek akar látszani ami (nagyobb tv, mint a szomszédnak, nagyobb kocsi, mint a kollégának, messzebbi nyaralás, mint a haveroknak), aztán mikor benyújtják a számlát, akkor lehet menni az utcára, meg tüntetni hitelkárosultként.

2017. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9-es, én a 8-as vagyok. Szóról szóra igazad van, csak nem volt kedvem ennyit írni. Azért a válaszom második feléből szerintem látható, hogy a kérdező hiteles ötletét nem igazán tartom jó megoldásnak a problémájára.
2017. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!