Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezte a csaj, hogy kövéríti e a ruha, én meg mondtam, hogy persze. Utána meg hallom, hogy lebunkóz másoknak. Hazudnom kellett volna?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Máskor mondd neki azt, hogy őt minden ruha kövéríti! :)
2017. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen, hazudni kellett volna.

Nem tudom mi ezen annyira meglepő. Naponta ezer meg ezer ilyen kamudumát le kell nyomni a túlélés érdekében.

2017. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is hazudni, de azért létezik olyan, hogy "finoman fogalmazol". Mondhatod ilyen esetben azt, hogy "hát, szép meg minden, de a másik ruha jobban áll", vagy hogy "valóban nem túl előnyös", vagy hasonlók, de nem szabad egy nő túlsúlyát evidenciaként kezelni. Vagyis, szabad, de nem érdemes.
2017. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó :DDDDD
2017. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"Igen! Mégpedig a ruha anyagvastagságával megegyező mértékben." Jobb híján ezt mondom. Vagy nem érti, vagy jót nevet.

30/f

2017. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Most offolni fogok, mert előttem már leírtak mindent.


Erről a kérdésről két kép jutott eszembe:


[link]


[link]


:D

2017. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz vissza, hogy őszinte legyél-e vagy diplomatikus :)
2017. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy is lehetsz őszinte, hogy közben tapintatos maradsz.

Csak tudod, hogy a párod megsértődik-e az ilyen szókimondóan őszinte véleményekre.

Mondhattad volna, amiket írtak előttem, hogy nem előnyös, szerinted ez nem illik rá, válasszon inkább másikat stb.

Ha legközelebb ilyen óvatosan próbálkozol, biztosan nem fog lebunkózni.

2017. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Egy rém rendes család

8. évad 9. rész - Elég a nőkből!


Amikor a No Ma'am szervezettel elfoglalják Jerry Springer tévéműsorát, felolvasnak egy listát. Annak a második pontja ez:

"Ne kérdezzétek meg, hogy kövérnek látszotok-e egy ruhában, mert utáljuk. Egyébként nem a ruha miatt látszotok kövérnek, hanem a vastag zsírréteg miatt!"



(asszem szereznem kéne egy életet :D de azért nem fejből nyomtam ezt mind, hanem csak emlékeztem, milyen környezetben hangzott el, és rákerestem a részre)

2017. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy duci nő mindenben kövér. Azt hiszik a nők, hogy ha pl. feketébe öltöznek akkor vékonynak látszanak pedig ugyanúgy kijönnek a formák.
2017. febr. 20. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!