Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, jó lenne olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jó lenne olyan sráccal járni, aki a pasitok lenne, de néha a barátnőtök is tudna lenni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 18:39
1 2
 1/17 Linó03 ***** válasza:

A barátnő részt kifejtenéd pontosabban?

Pl. Elkísér vásárolni és mondja, hogy mi hogy áll? (Mondjuk én pont nem olyan vagyok és ezt nem tudom átérezni, de mindegy.)

2016. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy csajos dolgokról dumálnánk?
2016. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a vásárlásra gondoltam. :)

Alapból arra gondoltam, hogy érzékeny lenne, jó értelemben érzelmes, szívesen nézne veled romantikus vígjátékokat, ilyesmi. :)

Akár 1-1 csajos este is lehetne, amikor barinők vagytok. :)

2016. jan. 3. 18:46
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Az eddigi párkapcsolataimban ez mind így volt, mégsem tituláltam őket barátnőmnek...
2016. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha néha olyan estét tartanátok, ahol ő is lány lenne...?
2016. jan. 3. 19:18
 6/17 A kérdező kommentje:
Smink, ruha, csajoskodás. :)
2016. jan. 3. 19:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen hangzik kissé :D Poénból kisminkelném a barátomat szívesen, de nem kéne olyan, akinek kifejezetten ilyen vágyai vannak, hogy lány akar lenni :D Amúgy a barátommal is tudok romantikus filmeket nézni ha akarok (annyira nem rajongok értük), érzelmes is, bármiről tudunk beszélgetni, őszintén szólva nem nagyon van mellette szükségem lánybarátnőkre.
2016. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értünk barátnő alatt. Én a barátnőimmel sem nézek romantikus filmeket, mert utálom őket. Nálad ez valami fétis? Mert nem ez az első ilyen kérdés. Engem nem zavarna, ha szeretne lány lenni néha a barátom, mondjuk az előnyös lenne, ha lányként is ízlésesen nézne ki. xD xD
2016. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de barátnőmnek szoktak lenni ilyen vágyai. :) Már sokszor kisminkelt, beöltöztetett csajnak, stb. :)
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerencséd volt, ritka a lány, aki valóban játszana ilyet.
2016. jan. 3. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!