Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjon párt egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjon párt egy 26 éves nő?

Figyelt kérdés
El tudnátok látni pár tanáccsal? Az a helyzet,hogy nehezen találok párt, társkeresőn beszélgettem, volt is találkozás, de első tali után nem akart többet. Bulizni járok ritkán, de nem jönnek oda, vagy ha igen, nem tudom, miröl beszélgessünk. Nehezen nyílok meg mások előtt. Komoly kapcsolatom sosem volt még.
2017. febr. 20. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha láthatnánk egy képet, sokkal egyszerűbb lenne a válasz. ha egy 26 éves nőre nem csapnak le társkeresőn, akkor ott valami gond lehet.
2017. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj
2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1+1

30/f

2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nehezen nyílok meg résznél van az első, míg a várod hogy odajöjjenek hozzád résznél a második hiba. Mint ha valami vár lennél, amit ostromolni kell! Ez nem vonzó!

Te is csak a sült galambot várod, nem is csoda, ha nem történik semmi.

Egy ismerkedésbe, kapcsolatba neked is 50%-ban bele kell tenned, ahogy a másiknak is. Én értelmes felnőtt emberként nem fogok vadidegen nőket leszólítgatni az utcán, csak mert mondjuk jól néz ki.


Nekem bevált a társkereső, ott leltem rá a páromra. Elhiheted, hogy jó pár kört lefutottam, mire Őt megtaláltam. Volt egy pár melléfogás, sok ismerkedés és néhány rossz randi is. Te sem gondoltad túl komolyan, ha az első kudarcnál feladtad. Évekig kerestem...


26/F

2017. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leilás alapján gátlásos vagy és valszeg csúnya is.

A pasiknál egyik sem nyerő.

2017. febr. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 26 éves nőre rajokban szállnak a pasik egx buliba... Fura, tényleg a képből derülhet ki hogy mi a helyzet. Gátlásosság annyira nem számít, már ha nem végig jégkirálynőként nyomod.
2017. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!