Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Azoktól kérdem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Azoktól kérdem, akik nem kedvelik a diszkókat/koncerteket, kocsmákat/kávézókat - hol és hogyan (milyen "módszerekkel") szoktatok megismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki feleslegesen leírná - nem, nem "csajozós dumákat" kívánok alább olvasni. Senki nem gondol ezekre akár csak egy kicsit is komolyan.


Sokan modják, hogy elfogadható kinézet bőven megvan (személy szerint én soha nem fogom írni azt, ami itt a gyakorin szokás, hogy "mindenki valami csuda jóképű" :D ).


De ugyanakkor tapasztalatlanságból (minimális partnernőszámból) fakadó kezdeményezési-merészség-hiány is.


2017. febr. 21. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

én pl online ismerkedtem


23F

2017. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Utca net
2017. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Második, kifejtenéd bővebben azt, ami a "hogyan" kérdésre vonatkozik?


Első, örülök, ha neked sikerül, de:


Interneten - tapasztalat - lehetetlen...


1.: Vagy társkeresőkön alig van fent nem komolytalan hölgyemény (komolytalan = csak azért regisztrál, hogy az egóját fényezze a sok pozitív levéltől, aztán mikor már "megbizonyosodott" arról, hogy ő "milyen jó nő" - lelép) és aki fent van normális arra vagy négyszer annyi ipse jut.


2.: Vagy rengetegen magát az Orcakönyves ismerkedést utasítják el (itt is lehet olvasni olyanokat, így csupa nagybetűvel, ordítva írva: "MIKOR FOGJÁTOK MÁR MEGÉRTENI, HOGY A FACEBOOK NEM TÁRSAKERESÉSRE VALÓ?!")


Élőben "kellene" valahogy mégis...

2017. febr. 21. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

3 társkeresőre voltam regelve, fizettem is, hogy tudjak írni leveleket...nem vált be...

itt nem ismerkedés céllal kezdtem levelezni, beszélgetni...de végül ismerkedtem is...volt aki nekem volt szimpatikus és ráírtam, volt akinek én és ő kezdeményezte a beszélgetést...

meg van ennek az ismerkedésnek is az előnye és hátránya, mint minden más lehetőségnek is :)


23F

2017. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Jo egyedul, nem fuggsz senkitol.

Amugy sem csipem tulsagosan a noket...

2017. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
nem kell túl spirázni ! tetszik egy csaj az utcán oda megyek dumálgatunk elkérem a facebookját ott is beszélgetünk aztán elhívom talizni ennyi
2017. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol és sehogy.
2017. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!