Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire hátrányosak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire hátrányosak a férfiak számára az internetes társkeresők?

Figyelt kérdés

Itt főleg a Badoo-ra gondolok, és társaira.

Csak a pénzlehúzás megy, meg fizess elő erre meg arra,vegyél krediteket, emeld ki magad stb.Vegyük példának a Badoo-t, ott szuper erővel is, max 5 lányra írhatsz rá egy nap, és az ötből senki nem válaszol.

Tudom nem szép dolog, de próbából csináltam egy kamu lányprofilt is(pár órára csak, és töröltem is azóta) és 2 óra alatt közel 200 üzenete érkezett. De mivel nem vagyok meleg, egyik pasinál se nyomtam a szívre. Pedig nem is egy topmodel kinézetű lány képét választottam. Ennyire kevés a z átlagos, vagy még kevesebb a szép lány a tárkeresőkön, hogy több száz férfi ostromol meg egyetlen lányt? Előfizetés nélkül, creditek nélkül, vagy ha nem vagy nagyon jóképű, és nem egy luxusautóban szerepelsz egy fotón, akkor ennyire esélytelen vagy férfiként?



2017. febr. 21. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

"2 óra alatt közel 200 üzenete érkezett"

min csodálkozol amikor 200 pasi csorgatta a nyálát egy kamu profilra???

gondolj bele napi szinten mennyi kiéhezett fax írkál csóróknak...

a 200 között jó ha van pár normális valszeg, szóval nem csodálom, hogy kevés sikerrel működnek ezek az oldalak...


23F

2017. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ja, és saját adatlappal,saját hitelesített fotókkal, nagyon csúnya, és nálam idősebb nők jelöltek meg, hogy bejövök nekik.5-6 éve még nem volt ilyen elkeserítő a helyzet a társkeresőkön,(nyilván az is közrejátszhat, hogy fiatalabb voltam) de akkor még tudtam csevegni viszonylag szép nőkkel is, és nem volt ennyire pénzlehúzós a badoo.
2017. febr. 21. 13:34
 3/20 A kérdező kommentje:
Most már nem csodálkozom, és kerülöm az ilyen tárkeresőket. De azért sajnálom férfitársaimat is, hogy ilyen reménytelen baromságra fecsérlik az idejüket,és a pénzüket, ha előfizetnek. A másik dolog, ha ilyen könnyen tudtam kamu regisztrációt csinálni, akkor gondolom nem én voltam az egyetlen. (és ők nem is biztos, hogy törlik pár óra elteltével)
2017. febr. 21. 13:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne van a válasz. Azért mert iszonyú sok férfi van. Nincs mit tenni, ott ül egy egész fekete seregnyi kiéhezett kanos köcsög a gép előtt és irkálják a béna szar sablon leveleket minden nőneműnek. Azért van ennyivel több férfi netes társkeresőn, mert egyrészt a nők az életben is könnyen találnak pasit, ha fiatalok és szépek meg úgy egyébként is, másrészt a legtöbb pasi a könnyebb utat választja, nem szólítja le a nőket élőben mert akkor beéghet és attól sokan félnek, meg még lusták is, hogy kimozduljanak otthonról. Sokkal kényelmesebb a gép előtt huszárkodni és írni napi 100 nőnek, utána meg siránkozni, hogy nem írnak vissza egy átlagos vagy csúnya pasinak. Hát ez van basszki, akkor nem ott kéne próbálkozni.
2017. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom :D Szerintem nem azzal van a baj hogy idősebb vagy, én csináltam kamuprofilt, amin beállítottam magamat 19 évesre és az akkori képeimet tettem fel, de így sem ír senki, pedig anno szerettek a lányok :D Szerintem nem működik már ez a netes ismerkedés. tele van kiéhezett perverz fa...szival és a nomrális lányok nem használják már emiatt
2017. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Miert nem probalkozol szemelyesen ismerkedni? Munka?-tul elfoglalt vagy?

En lany vagyok es nem jartam tarskereson sosem,viszont nyitott szemmel jarok es igen,ennyire elkeseritoek a mai nok.

2017. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A badoon a pasik is kamu képpel vannak,nem csak a csajok,ne aggódj.A csajoknak nem kell annyi penzt kolteni,h lássák a profilokaz valamint egyéb extrák ha ismerkedni akar,mint a pasiknak.Amúgy sok olyan vak h fel se tűnik egy kamuképes csaj,akkt se ha ha a 3 képből csak kettőn szerepel ugyan az a csaj.Nem akarnak találkozni,csak az egojuk hízlalják,vagy hazudoznak,vagy bnőjük van.És van egy bizonyos kategóriai is amikor ltszik hogy a pasinak nem társat kéne keresnie.Persze kivétel Badoon is van.
2017. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az ilyen fizetősök ahogy hallottam csak pénzlehúzások. Bár nem igazán tudom mi a jó honlap.

Tapasztalatom az (más ismerkedős honlapon), hogy a legtöbb pasi elszúrja az adatlapját. Leír magáról olyan két sort ami mindenkire a világegyetemen igaz, nem tölt fel magáról rendes képet és képtelen egy rendes mail-t megírni.

80% itt szúrja el.

2017. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Megannyi lánnyal beszélgettem már a Badoon, melyből néggyel találkoztam is, akik közül kettővel jártam is. Sőt a másodikkal még most is együtt vagyunk.

Nekem sem írt vissza mindenki. Rám sem írtak túl sokan, de még csak a profilomat sem nagyon lesték. Nagy kaland. Viszont nem fizettem ilyen szupererős hülyeségekért. Kreditet vettem, hogy tudjak írni az újonnan regisztráltakra 10, max 20 kreditért. Így, egyrészt gondosan kiválogattam, hogy kikre írok rá, másrészt pedig szépen meg is fogalmaztam azokat az üzeneteket, amiket írtam. És láss csodát. Egyetlen képem volt fent magamról, nem több.

Viszont ha tényleg ez az általános tapasztalat, akkor elég büszke vagyok magamra.

2017. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Hozzátenném, hogy a társkeresőkön a nők többsége valóban párt akar találni. Míg a férfitársaink között minden második-harmadik elviekben boldog házasságban - tartós párkapcsolatban él. Én kb 5-6 éve csináltam egy norvég manöken képeiből kamuprofilt, ez cikkem alapjául. Egész addig értetlenül ingattam némi gúnyos mosollyal a monitort, amíg egy nagyon közeli ismerősöm is "rám írt". Ekkor szembesültem azzal, hogy hiába a pici lánya, élete nagy szerelme, Ő is félre akart (volna) lépni. Talán mással már meg is tette... Nah, én itt töröltem a kamuprofilt.


A sors furcsa fintoraként néhány hónapja egyedül maradtam és regisztráltam egy reklámozott társkeresőre (az elitre - talán ebből rájön a többség). Sajnos az is fizetős és az eredmény? Ugyancsak lesújtó. Hiába vannak szép, kedvesnek tűnő, fiatal lányok - a felfogásuk, nézetük olyan, mint a korosztályuké. (milyen kocsi, milyen kereset, milyen lakás - szóval ahogy az oldal, úgy a nők is anyagiassá váltak).


Az idősebb, elvált, gyerekét egyedül nevelő nőknél talán sikert arathatsz, de ott is közbe fog lépni előbb-utóbb az anyagi rész. Épp azért, mert egyedül neveli a gyerekét. Rengeteg elvált, szingli anyuka, illetve fiatal nő van a társkeresőn, de az egymásra találási ráta... hát nem hiszek benne. Mondom mindezt úgy, hogy nagyon tisztelem a nőket és elítélem a paraszt pasikat. Viszont az értelmes emberek halmazában egyre kevesebben vannak... Sajnos!

2017. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!