Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: HOL ismerkedtek? Srácok: hol ismerkedtetek meg a párotokkal? (24/f)

Figyelt kérdés

Pár haverommal észrevettük, hogy a lányok jelentős része suli/munka után egyből rohan haza… Tán a netre korlátozódott az ismerkedésetek? Ha igen, hogy kezdhet el megismerni titeket bárki is, ill. hogy kezdtek el megismerni akár egy srácot? Nem éreztek semmi hiányt a szemtől szemben való ismerkedés terén?


Röviden magamról: nagyvárosban lakom, elvileg sok minden adott… Áruházakban, utcán, bevásárló központban is indítottam beszélgetést lányok felé, ám egy kedélyes szóváltás az, ameddig el szokott menni a dolog, utána megy ki-ki a dolgára. Visszagondolva persze a lányok jól érezhetik magukat, hogy egy jókedvű beszélgetéssel feldobtam a napjukat, de kb. ennyi.

Egyáltalán szoktatok, AKARTOK ismerkedni…? És mindezért mit TESZTEK, hova jártok? Tietek a szó! 😉 Mindkét nem tapasztalata, véleménye érdekel.



2017. febr. 22. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, sosem mentem sehová ismerkedési szándékkal, de gondolom attól még számítok. :D

Ahol eddig ismerkedtem...kocsma, koncert, fesztivál, barátokon keresztül, munkahelyen, és két srácot a neten ismertem meg, egyiküket sem társkeresőn.

Az hogy hogy kezdhetnek el megismerni, hát, ahogy ez menni szokott gondolom. Szórakozóhelyen köszönes, bemutatkozás, meghívtak/nak egy sörre, vagy csocsózni, biliárdozni, akármi, közben beszélgetünk aztán vagy alakul a dolog vagy nem. A netes ismerkedésnél mindkét esetben a közös érdeklődés "hozott össze", Facebook-on folytattuk, aztán találkoztunk.

Nem tudom ezzel mennyit segítek, de ez a személyes tapasztalatom. :D

26N

2017. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy! Persze, hogy számítasz :)

Esetedben ezek szerint alapból megvan egy nyitottság a többi ember felé, ami jól jöhet a hozzám hasonló helyzetben levő srácoknak (értsd: ismerkedéstől nem zárkózunk el, sőt: még inkább kezdeményezőek vagyunk/volnánk). Közös érdeklődés... megoszthatnád, esetedben ez hogy szokott kiderülni: fórumokra, gyakorira vagy más netes felületre gondoltál?

2017. febr. 23. 00:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Válaszolok itt a netes ismerkedési kérdesedre. :) Az egyik srácot még iwiw-en ismertem meg 10 éve, 5 éves barátság lett a vége, a másikat úgy fél éve a 9gag-en.
2017. febr. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Chat.hu. :) Unalomból jártam fel, ő is, és rámírt, tavaly karácsony után.

Fél évig csak chateltünk, és nyáron tudtunk találkozni (1000km volt köztünk, és addig nem jött haza). Ő már az írogatások-képküldések alatt belém esett, és nekem is teljesen szimpatikus volt (főleg a természetébe szerettem bele). Az első találkozások alatt biztosak voltunk benne, hogy egymással akarunk lenni, így pár hónapig távkapcsolatoztunk (hol ő ment, hol én jöttem), ami pokol nehéz volt. A külön töltött időben majd' megőrültünk a másik hiányától, de tavaly télen összeköltöztünk.


Egyébként igen, én akartam ismerkedni - akkor már túl voltam az exemen -, de nem igazán szoktak leszólítani a pasik, ezért is kezdtem online ismerkedésbe. Egyszerűbbnek tűnt. :)

2017. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: tavalyelőtt karácsony (2015), bocs. :)


27n

2017. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#3: Az iwiw akkor gondolom manapság Face lenne. Pl. közös ismerősöket okként felhozva ráír a srác egy lányra. És jelen esetben te nem zárkózol rögtön. Jó ilyet is olvasni!

#4: Köszi, hogy megosztottad. Ritka és szép példa egy távkapcsolat sikeres alakulására. Ami biztos kellett hozzá: mindkettőtök emberfeletti kitartása - egymásért.

2017. febr. 23. 12:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi itt ismerkedtünk meg a párommal, elkezdtünk levelezni (eleinte nem társkeresési szándékkal beszéltünk, de az lett belőle). Lassan egy éve együtt vagyunk, és már tervezzük a közös jövőt. :)
2017. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én itt a gyakorin ismertem meg:D
2017. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Badoon ismerkedtünk meg, lévén, hogy egyáltalán nem járok el itthonról, maximum kerékpározni. Először testi kapcsolatnak indult, aztán pár hét után igen más irányt vettünk és egyre komolyabb a dolog. Aztán hogy mi lesz ebből, a jövő zenéje :-)


34/N

2017. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én CSAK élőben fogadom a bókokat, kedvességet, udvarlási szándékot a fiúktól, férfiaktól, neten olyan közegben, hogy "közösségi oldal", abszolút nem vagyok fellelhető.... Nem is leszek.

Tehát, ha velem valaki ismerkedni akar, akkor kizárólag az utcán, vagy akárhol máshol, társaságban, etc., tud megismerni engem :)

2017. febr. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!