Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli szép lányok és nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli szép lányok és nők, ti hol ismerkedtek? Társkereső? Tinder vagy Facebook? Esetleg máshol?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
instagram
2017. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ismerkedniük, megtalálják őket a próbálkozó pasik.
2017. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a lányoknak bejön az instagramm. De ott csak képek vannak, ha jól tudom.
2017. febr. 18. 16:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, interneten ez teljesen igaz, mert ott nagy a szájuk a fiuknak és bátrabbak, mint élőben. Viszont általában szegény lányt az őrületbe kergetik. De most azon gondolkodok, az igazán szép lányok, nem biztos, hogy felmennek internetre ismerkedni. Legalább is előfordul, de hamar megunják a sok értetlen pasit, és lelépnek...
2017. febr. 18. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Képek vannak instagramon, igen, de van üzenetküldési opció;) Vagy 200 üzenetet kaptam pasiktól:D Sokakkal beszélgetésbe is bonyolódtam és egy pár a telefonszámomat is megkapta, utána whatsappen folytatódott azokkal a beszélgetés. 2-vel találkoztam is.
2017. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na így értem. Jó képeid voltak. És a pasik rád írtak. De ugyanezt meglehet csinálni facebookon is. Nekem még jobban is tetszik :D
2017. febr. 18. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkedem, van elég bajom.
2017. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fő a pozitív hozzáállás ;)
2017. febr. 18. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol ahol esélyt látok rá,hogy találkozzam normális emberrel.
2017. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!