Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki a nők szemében az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nők szemében az olyan pasi aki béna az ismerkedésben? Annyira béna hogy 3 éve nem tudott randízni! Még egy beszélgetést se tud el inditani! Azt se tudom mitt kell csinálni.

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki, de érdemes lenne pallérozni a helyesírásod. Első lépésben hidd el magadról, hogy jó pasi vagy, keresd meg a jó tulajdonságaid és nézz elégedetten a tükörbe. Második körben ne kétségbeesetten keress, csak arra figyelj, akire tényleg érdemes. Harmadik lépésben szedd össze magad és nyiss felé.

Szurkolok!

2017. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha kedves akarok lenni: Nem ciki, biztos jön majd egy lány, akivel mégiscsak sikerül jól elbeszélgetni, türelmes, és egy hullámhosszra kerültök.


Ha őszinte: Ciki. Nem bírom a szerencsétlen, teszetosza alakokat.


28N

2017. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Az a ciki a nők szemében, hogy itt sajnáltatod magad. Szedd össze magad, basszál rá az asztalra és legyél férfi. Nincs olyan, hogy valaki béna az ismerkedésben, csak még nem találkozott azzal a személlyel, aki előtt totálisan magát adhatná és semmi szüksége nem lesz arra, hogy bármiféle szerepet játsszon vagy álarcot vegyen fel. Ha ezt az illetőt megtalálod, minden gátlásod el fog tűnni. Bár tény, hogy nem egyszerű, van, aki egy egész életen át keresi.
2017. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Haku-sama ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint a nők nem bírják az önbizalomhiányos, esetlen alakokat. Engem szinte mindig lekoptattak, amikor gyengeséget sugároztam magamból.


Sikerem csak akkor volt, amikor lazán, önbizalommal telve szólítottam meg őket. Akkor már tartották a szemkontaktust, válaszoltak a kérdéseimre, megadták a telefonszámukat...


Egy tanácsot ha adhatok: menj, és ismerkedj csajokkal. Az ne zavarjon, ha először nem jól csinálod. Mert minél több időt töltesz lányokkal, annál tapasztaltabb leszel, és akkor már könnyen fog menni az ismerkedés. Ha pedig nem adod fel, előbb-utóbb úgyis találsz olyan nőt, aki tetszik, és össze is jön majd veled.


Sok sikert.

2017. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Attól függ.Hány éves vagy?

Egy 20-on évesnek nem ciki de egy 30+-osnak az.

2017. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Haku-sama ***** válasza:

Előző, mondasz valamit, de nézzük a dolgot egy másik oldalról:


Ha feltételezzük, hogy a Kérdező 30+, de eldöntötte, hogy változtatni akar, és akar végre egy nőt, az egy dicséretre méltó dolog. Vannak, akik el sem jutnak idáig, hanem feladják.

2017. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De hol ismerkedhetnèk?

Fogalmam sincsen mit kell mondani!

Sose mertem oda menni a nőkhöz!Mível kell kezdeni az ismerkedèst?

2017. febr. 14. 09:05
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Életképtelen!
2017. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazásmód alapján már többször feltetted ugyanezt a kérdést, az ott leírt válaszokhoz sok újat nem lehet hozzátenni. Csajozz haverokkal (ha nincsenek, akkor első körben szerezz párat) + tele a net csajozási tanácsokkal (lehet, nem a legjobbak, de ahhoz hogy elindulj, alkalmasak, aztán kellő tapasztalattal a saját egyéniségedre szabod őket). Szóval így ismeretlenül nem tudom, milyen segítséget vársz ezeken kívül még tőlünk, helyetted nem tudunk nőkkel beszélgetni és ismerkedni.
2017. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9 es

Magyarázzad már el nekem hogy honnan tudod hogy én mikor milyen kérdést irok ki?

Viszont tőbbször olvastam már hasonló kommentet amit te írtál!

2017. febr. 14. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!