Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves nők, hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, hátrány ha egy férfinak nem kimondottan sztereotíp az érdeklődési köre?

Figyelt kérdés
Kevésbé számít jó partinak egy férfi, ha nem a közhiedelemben elterjedt "férfias" dolgok iránt érdeklődik? Én például ki nem állhatom a focit és nem érdekelnek az autók sem. Érdekesebb számomra egy igényes hangszer, mint egy kocsi. Vezetni is "csak mert kell" jelleggel szoktam, nem élvezet számomra egyáltalán. Nem szeretem és kényelmetlennek találom az ingeket, stb. Lehet férfias az olyan férfi is, aki nem felel meg az ilyesfajta társadalmi "normáknak"?

2017. febr. 24. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ezen mûlik,hogy férfias vagy vagy sem. Egy rocker is lehet olyan vonzó mint egy öltönyös pasas :D

19/L

2017. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem vagy férfiasabb vagy kevésbé az, szerintem nem hátrány, sőt, mivel ezek a dolgok engem sem érdekelnek, nem oszt vagy szoroz,hogy téged érdekel-e. Számomra az fontos, hogy VALAMI érdekelje. Ezt úgy értem, hogy van pár ismerősöm, akiket tényleg semmi nem érdekel, pedig tök értelmesek lennének, mindenfélét kezdhetnének az életükkel, de mindent utálnak: tanulást, munkát, sportot, kreatív hobbit, akármit. Szóval valami érdekeljen. Amúgy én sokat forgok olyan férfiak körében,akiket művészet érdekel, nem kevésbé férfiasak, hidd el.
2017. febr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszolóra reagálva: a rocker is olyan dolog, hogy mitől rocker. Van, aki attól hiszi magát rockernek, hogy hetente vált csak pólót (tudom, sztereotípia, de létezik), van, aki meg a zenétől, amit hallgat, és ez utóbbi a szimpatikus. Én magam is rockernek mondom magam.
2017. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hátrány hogy ilyen idióta dolog eszedbe jut.
2017. febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"nem kimondottan sztereotíp az érdeklődési köre" Meg szeret olyan kifejezéseket használni amiket nem ért.
2017. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sztereotipizálható érdeklődési kör se jó. Én megkaptam egy csajtól, hogy "rád biztos tapadnak a nők, motoros vagy autód van", és pont ennyire is bízott bennem... Pedig kb semmiben nem illeszkedem a sztereotípiákhoz, mert hűséges vagyok, nem tapadnak rám a csajok, a focin elalszom, 1 kezemen megszámolhatom hányszor iszom alkoholt egy évben, a tudományok érdekelnek, IT-ban dolgozom, mégsem vagyok elhízva és zemüvegem sincs...
2017. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem is IT területen van a hivatásom és nem vagyok elhízva. Szemüvegem van, de ezen nem hiszem, hogy sok múlik.
2017. febr. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!