Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a mai, modern nőideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a mai, modern nőideál külsőre? Még ma is a vékony, szőke, hosszú haj, nagy mell összeállítás a nyerő vagy már a barnák hódítanak? Esetleg fekete, vörös?

Figyelt kérdés
Sokáig a szőkék voltak minden férfi vágyálmainak tárgyai, sokaknak még ma is. Viszont egy ideje mintha a barnák élveznének nagyobb figyelmet. Férfitársaim, kinek milyen az ideálja? Csak külső tulajdonságokra gondolok(a belső értékeket szerintem illik külön kérdésben taglalni).

2017. febr. 24. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

nekem nincs hajszín, nekem külsőre a mosolygós arc és a teltebb alak jön be

de ha nagyon hajszínt kellene mondani akkor olyan ami megy az archoz! és persze természetes :)


24F

2017. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a vörös hajú, viszonylag sportos alkatú nők jönnek be nagyjából 165 cm magassággal. Ennek oka hogy én sem vagyok több 171 cm-nél, de sportos alkatom van nekem is. A szeme színe mindegy :)

A sportos alkatot úgy értem, hogy nem a tipikus vékony, hanem látszódjon az alkatán, hogy szép tónusos, nőies izomzata van.

Ez az ideál :)

2017. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
A férfiak számára általában a szőke hajszín, a karcsú, de nem gebe alkat, és a nagy mell jön be.
2017. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassan tökmind1. De tényleg.
2017. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a szőke azért kezd egyre kevésbbé vonzó lenni, mert amíg régebben a magyar nők között inkább különlegesnek számított a szőke haj, addig egy ideje már bárki magának is tudja festeni, és tucattá vált. Számomra a festett szőke kimondottan csúnya. A szép, természetes szőke nők azonban továbbra is gyönyörűek tudnak lenni.

Azonban csatlakozom ahhoz: a hajszín önmagában vajh kevés...kell hozzá szép arc is.

2017. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, mindig is az alacsonyabb, nőiesen telt és hosszú hajú nők jöttek be.
2017. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Nőként azt látom,hogy ha egy nőnek eredeti szőke haja van,lehet randa arcú,lehet elől-hátul olyan,mint akinek legyalulták a mellét,meg a fenekét,simán megkap egész jó pasikat. A mű szőkékből meg kezdenek kiábrándulni a pasasok. Valami olyasmit hallottam,hogy a nekem ellenkező nem csak dugni szőkét választanak,hosszabb távra barnát.


23/N

2017. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Én srácként nagyjából megtudom erősíteni azt amit az utolsó ír, legalábbis a saját szemszögemből.
2017. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincs általános ideál. Én életem első 17 évét barnaként töltöttem és nem panaszkodom a visszajelzésekre, már 7 éve vörös vagyok (természetes hatású nem piros) és legalább annyian érdeklődnek így is, szóval szerintem egyáltalán nem hajszínfüggő az ideál. :) Akinek bejött az arcom/személyiségem/kisugárzásom barnán, annak bejön vörösen, szőkén is.
2017. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szőke soha sem volt olyan divatos mint ahogy a divatlapok, és a divatmédia mondta... hanem csak azt akarták, és a nők kaptak is rajta, szőkítik kitartóan magukat.


Nekem az ideálom kedves nőies arc, természetes hajszínnel, kb tökmindegy milyennel, formás határozottan jelenlévő természes mell (tehát lapos mellkas+bimbó-nál nagyobb), nőies alak (szélesebb csípő, karcsú derék, keskenyebb váll). Ne legyen gebe, de elhízott sem. A legtetszetősebb nők akikhez közöm volt, 160/163 centi magasak voltak, 48/50 kilósak, B kosaras mellekkel, de a C kosarast tartom az arany középútnak, ami már szép nagy, de még nem olyan túl nagy hogy viselőjének gondot jelentsen persze ennél nagyobbak is tetszetősek, csak hát a viselőinek nem könnyű.


Ja és persze az álom egy természetes vörös, szeplős aranyos csaj, de az marad álom, mert ilyet még az utcán nézelődve sem igazán látok. A barna, és a fekete haj valahogy mindig jobban bejött mint a szőke.

30 vagyok

2017. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!