Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ezt neki?

Figyelt kérdés
Egy férfinek,hogy nagyon megkedveltem őt,és nem szeretném elveszíteni. Ismerkedünk még egyenlőre,és nemrégóta ismerem kedd óta. Én szeretném vele folytatni. De nem tudom ő mit gondol rólam,és mit szeretne.Most ,mondjam meg ezt így neki ,hogy komolyan gondolom vele? Vagy beszélgessek vele erről?
2017. febr. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha idősebb vagy, 30+ akkor lehet szerintem beszélni róla. Ha 20 körüli, akkor ne add alá a lovat így is, inkább csak lazán beszélgessetek mindenről és majd kialakul. De ne nyílj meg 100%-osan, de még csak 70%-osan se...Az ráér fél év után bőven.
2017. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelgess vele errol es mond el neki mindenkepp! Mert sajnos a ferfiak sokszor vannak olyan vakok,hogy ezt nem veszik eszre. Tapasztalabol tudom...
2017. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ràérsz kiönteni a szívedet,ha màr megismerted őt,és bizonyított.Addig veszélyes kiadnod magad.Ez meg nem két hét alatt fog nyilván kiderülni.
2017. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!