Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes lányok?

Figyelt kérdés
Mert a szórakozóhelyeken egyet sem találni...és lassan kezdem érezni a hiányát annak hogy nincs senkim...és bár csak 19 vagyok a barátaim 3/4-ének van barátnője...és így hétvégente megesik hogy egyedül maradok...meg amúgy is nagyon hiányzik...egy olyan lány aki nem ver át, nem játszik velem...hanem szeret

2017. febr. 25. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátaid barátnőinek a barátnői nem jöhetnek szóba? Azok között nincs olyan, aki normálisnak tűnik, és szimpi neked?
2017. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak, de a nagy igazság hogy nekik nem tetszek...bár saját meglátásom szerint elég beteg aggyal kell valakinek rendelkeznie hogy én legyek az a srác aki tetszik neki(lányoknak)
2017. febr. 25. 01:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Dobj fel itt egy képet, hátha lenne rád jelentkező.

30/f

2017. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na lássunk akkor egy képet kérlek.Vajon milyen lehetsz,ha ilyen rossz színben tünteted fel magad?Vannak még beteg agyú lányok😁
2017. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt vagyok^^

Csak egy lány..

2017. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak a - valóban - rendes srácok? Csak mert az eddigi tapasztalataim alapján a sármos, jóképű rosszfiú, meg az ú.n. rendes férfi között nincs nagy különbség, már azon kívül, hogy az előbbi jóval sikeresebb a nőknél. Ezek alapján meg gondolom sokan úgy vannak vele, hogy kb. felesleges esélyt adni a "rendes" srácnak. Az alfahímmel meg nem éri akkora csalódás az embert, tudja, hogy mit várhat.
2017. febr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos rendetlen vagyok :S
2017. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!