Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? A barátomnal 1 éve együtt vagyunk, nagyon jô szívű, becsületes fiu. De sajnos folyton anyagi gondokkal kuzd, emiatt nagyon feszult mostanaban és már rám is nyomja a problémáit.

Figyelt kérdés
Sajnos,nem tanult mikor kellett volna bizonyos csaladi problemak miatt.és most szerez szakmàt mellette dolgozik de épp h keres napi 4-5ft ami kb a kajajat fedezi ,nem tud felrerakni.Kettős êrzésem van egyreszt sajnalom,de felnott ferfi neki kell megoldania.FONTOS infó ram nem kolt minden magamnak veszek ,program,kaja felesbe fizetve van,tehàt nem ràm megy el a pénze.
2017. febr. 25. 09:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsànat ,most làttam mennyi hibàt ejtettem ,tehat 4-5ezer firintot keres.
2017. febr. 25. 09:08
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Tenni itt nem lehet semmi. Ha szereted mellette maradsz így is, és támogatad, és türelemes vagy, megértő, hisz tudod mi áll a néha feszült hangulata hátterében. Vagy megunod és szakítasz. Nem hiszem hogy az utóbbi normális megoldás, és szerintem te sem ezt akarod. Szóval marad az első. Meg a beszélsz vele történet.
2017. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden nap tonhalat eszik, hogy elmegy rá napi 4-5 ezer forint?
2017. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vesz egy cigit dohànyzik az màr alapból ezer ,kenyér tej és mivel mêg otthon lakik ő vàsàról mindent.Szerintem ilyen àrak mellett nem csoda.
2017. febr. 25. 09:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenben támogatom értsd hasznis dolgokat veszek neki ,ruha,cipo ,konyvek.Gyakran főzok neki ,h tudjon enni nàlam.Nagyon kilàtastalan az egesz.Így nem lesz jovonk ha nem tud fejlodni.
2017. febr. 25. 09:13
 6/13 anonim ***** válasza:
A beszélsz velét úgy értettem,hogy jelzed megérted,hogy feszült, de neked rosszul esik, hogy néha rajtad vezeti le a feszültséget, te szereted, és ebből nem csinálsz nagy gondot, hogy nincs annyi pénze. Tehát jó lenne, ha néha figyelne rá, hogy tudjon veled kedves maradni.(1-es)
2017. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez megvolt, akkor sajna nem tudom. Türelem kell néha a másik emberhez. Ez mindig attól függ milyen ezen kívül a kapcsolatotok.Minden remek, csak ez zavar. Vagy más baj is van....stb
2017. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocs,és mi az hogy nem tud fejlődni?Hiszen azt írtad most szerez szakmát munka mellett, tehát törekszik rá...Az sem megy olyan gyorsan azért.
2017. febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rakja le a cigit, az havi 30 ezer plusz. Egy 0,5 kg-os zab 199Ft, 1 liter tej 200Ft, ezzel 4 napi reggeli meg is van. Fél kg lencse 350 Ft, aminek ha megcsinálja a felét, az is 3 napi ebédre elég. Ez csak 2 példa, de már ha ezekre odafigyelne, nem lenne napi 5 ezer a kaja. Takarékoskodni tudni kell. Ha kevés a pénz, nem dohányzunk, nem iszunk, stb.


Ülj le beszélgetni a barátoddal, hogy miképp képzeli el a jövőjét, mert ha nem nagyon akar változtatni, akkor nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Ha csak nem akarod eltartani évekig.

2017. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezen kivul nagyjabol minden rendben de ez nagyon zavar egyreszt h ram harit mikor en tamogatom szeretem,nastreszt o a ferfi neki kene jobbanvezetnie az eletet.Így h lesz barmi is ,szeretnek elmoltozni nekemvan fix fizetesem kepzem magam es sporok.Nah de azert nem nekem kene eltartanom..sztem es igy is pl mult evben a nyaralasunkat en fizetem az egeszet.persze en dontesem de most mar kezd teher lenni.Szeretem őszinten de ez kiabrandito hosszutavon persze nem nagy dolgokat varok felre ne ertsetek nem egy penzehes libavgyk. Csak hat kell a penz a kozos jovobjre ha lesz.
2017. febr. 25. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!