Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért akarják "készen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarják "készen" kapni azt a férfit akivel hosszú távra terveznek? Miért nem hajlandóak megmászni vele együtt a ranglétrát?

Figyelt kérdés
Rengeteg nő 5-10 de előfordul, hogy 15-20 évvel idősebb pasit keres a férjének. Ebben benne van az is, hogy a nők korábban érnek ezért az idősebb pasikkal vannak egy hullámhosszon, de viszont benne van az is, hogy már egy ranglétrát megmászott státusszal rendelkező férfi kell nekik. Na most a legtöbb ember az alulról kezdi, eleinte csicska munkát végez kevés pénzért, majd később szakmai tapasztalatot szerez, ezáltal nő a fizetése, vagy közép-vezető lesz és a többi, de ehhez idő kell. A nők miért nem hajlandóak egy velük egykorú pasival végigmenni ezen a nehéz fejlődési folyamaton? Miért akarnak mindent készen kapni a férfitól, ha hosszú távra keresnek párt?
2017. febr. 20. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

vannak szép számmal fiatal naiv lányok, akik hittel szerelemmel vágnak bele ebbe a közös projektbe.


Segítik, támogatják a férfit, aztán apránként nyúzott, kizsigerelt középkorú nőkké válnak, a férfike meg eltáncol a naplementébe egy fiatal husival.


Kedves fiatal lányok, használjátok ki a férfiakat, nem éri meg a törődés, a jószó, a bizalom.

2017. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem akarnak a férfiak kövér nőt, aki majd a kapcsolat alatt leadja a plusz 50 kilót?
2017. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez a "nők korábban érnek"-duma egy hatalmas kamu.
2017. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as, szerintem is, inkább úgy mondanám, a férfiaktól kevesebbet várnak el.
2017. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi ezzel a gond? Kereslet, kínálat. A nő biztonságot akar, a pasi meg fiatal puncit.
2017. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

2. Imádom, amikor egy nő azzal érvvel, hogy ő szép, akkor jár neki az eltartás... Nevetséges. Riba.c felfogás.

Egy jó alakot fél év formálni. Akinek van esze el sem hízik. Nagyon nagy feladat mondhatom... Le ne szakadjon a műköröm a kezedről miatta.

Karriert meg nyilván más nehézségi szint végezni.


És 75% van értékelve az a felfogás, hogy a nőnek szét kell rakni a lábát annyi a dolga egy kapcsolatban. Na ezért utálom az emberiséget.

2017. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#1-nek sok esetben nagyon igaza van!

De nem kell így lennie mert arányosan a nő is okosodik,"kitanult lesz".


# Sok esetben viszont (nálunk is)

a szürke kisegérből határozott női segédlettel egy érett jól öltözött,sikeres férfi alakult .

-Na most h.ü.l.y.e lennék a művem tálcán átnyújtani fiatalabb pipinek...


Mert mi kell egy férjnek? Az,hogy- ő vagy is Ő!-a világmindenség -férfiállat -szexisten mittudomén...

Kerek fenék és mell fergeteges szex-ízletes vacsora,jó beszélgetések.

Egy kerek egység.

Persze a pakliban mindig lehet hiba,(bárkinél)de akkor aból is a legjobbat kell kihozni.

2017. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6-os, nem mondtam ilyet, ezt te képzelted bele. Csak húztam egy párhuzamot. Műkörmöm sincs, riibanc sem vagyok, de köszönöm, hogy levezeted rajtam.
2017. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Te próbáltál párhuzamot vonna a karrier és testalkat között.

Ez vele jár.

Máskor légy okosabb.

2017. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

És ott van kétszer is leírtad hogy párhuzamot húztál.

Akkor hol a beképzelés? Megy a magas fokú érvelés, mint mindig.

Ez kb olyan, mintha én amiatt kellene jó nőt kapjak, aki diplomás/talpraesett/okos/megértő/normális mert kondiban tartom a testem...:D Még mindig nevetséges.

De megyek innen, nem áll módomban vitába keveredni olyannal, aki saját szavait sem képes bevallani.

2017. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!