Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiak miért nem találják a párjukat?

Figyelt kérdés

Ismerek egy két olyan férfit aki szerintem ritka jó ember.

Átlagos a külső az igaz, de nagyon okos tényleg baromi jófej, humoros, mély érzésű. Onnan is lehet látni hogy jó ember lehet mert a nők szeretik, keresik a társaságát, nagyon jól el vannak a nők velük stb. De mégis egy nő sem akar tőle kapcsolatot. Hosszú éveken át szinglik ezek a férfiak.


2017. febr. 25. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert a nőknek nem az átlagos kell, hanem az átlagon felüli.. Nincs különösebb oka. Azért keresik a társaságát, mert barátzóna.
2017. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Szerintem átlag feletti belső tulajdonságokkal rendelkezik
2017. febr. 25. 10:22
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyik nőt se izgatja a mai világban igazán a belső. Sajnos a sok nőnek nem ez jelenti a kulcsot egy kapcsolathoz.
2017. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

A belsőt meg is kell ismerni!

Én is 1,5 hónap barátkozás után szerettem a páromba, mert megismertem és felismertem, hogy vele sok a közös vonás.

A belső mindig rejtve marad és csak az idő fedi fel azt a fajta szépséget.


De igazából én nem tudok tuti receptet párkapcsolat szerzésre. Ha belegondolok a sajátomba, akkor olyan sok függött a véletlentől, hogy csoda, hogy megtaláltuk egymást.

2017. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
És ezek a férfiak milyen nőket szeretnek? Lehet ebben van a hiba. Vagy esetleg abban, hogy hiába férfiak, nem viselkednek úgy. Hiába jófej valaki, meg kedvelik a nők a társaságát, ha nem lehet benne meglátni a potenciális partnert.
2017. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te nő vagy? Mert ha igen, akkor pontosan tudnád, hogy miért nem kell másoknak sem.

Pasiként pedig pont foknál bele, hogy másnak miért nincs csaja.

De a legegyszerűbb az lenne, ha megkérdezed azokat a nőket, akikről a kérdésben szó van, és első kézből kapsz információkat, hogy mi a gond a sráccal.

2017. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert külsőre csak átlagosak, illetve mert mély érzésűek.
2017. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az emberre ugyanaz vonatkozik, ami a legtöbb egyéb élőlényre. Társat a genetikai programja alapján keres, mégpedig olyat, akit alkalmasnak talál az utódok felnevelésére. Ehhez fog vonzódni, ha nem is tudatosan. Ebben az említett tulajdonságok vajmi kevés szerepet játszanak. Ilyesmit az ember a barátaiban keres, párnak meg "falkavezért", ha nem is szó szerint. A férfi hasonlóan működik, csak más a szerep, ő a termékenységet keresi, hogy minél több utódja lehessen.


Természetesen ebbe a dologba jól bekavar az emberi tudat és személyiség, no meg a társadalom, de ez a kiindulópont.

2017. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Minek jobb lenni? Lelki szemetesládának, vagy férfinak? Nem azért keresik a nők a társaságát, mert a férfit látják benne.

Ahogy írtad, hosszú éveken át szinglik ezek a férfiak és bizony azok is maradnak. Hülyeség az, hogy előbb-utóbb mindenki megtalálja a párját. Simán vannak olyanok, akik életük végéig szüzek maradnak.

2017. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

1. válaszóló megírta.


Barátnónába teszi ka nők az ilyet, Belső ? kit érdekel ?


a másik meg lehet kis farkuk van...

2017. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!