Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább fiúk tényleg 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább fiúk tényleg 30 felett találják meg csak párjukat?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkoztam mindig kudarc volt. Barátnőm alig volt társkeresőn sose volt sikerem. Viszont most hogy elmúltam 30 Több nő is próbálkozik nálam. Ismét felmentem társkeresőre és csoda de sok átlagos nő visszairt, pedig kicsi a jövedelmem. És bizony ismerkedni akarnak, levelezünk stb.

Lehet azért mert én is gyereket szeretnék és ketyeg az órájuk vagy már sokat csalódtak a helyes jó pasikba? Mi lehet az ok?


2016. jan. 28. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Agyilag 30 év után érnek be. Sok csalódáson esnek át ameddig rájönnek, hogy nem ők az Univerzum közepe.
2016. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Lejjebb adják az igényeik.

Neked még nincs saját gyereked, nevelheted az övéket, vagy szülnek neked egy sajátot. :D

A legtöbb 30 éves pasi már régen foglalt, házas, vagyis marad a maradék. Azok vagytok ti.


Aztán ne csodálkozz, ha párod esetleg sokat túlórázik, mert azért a libidót mégis csak egy izmos 25 éves macsó mozgatja meg rendesen. :D

2016. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen! Ezek a srácok nagyrészt a húszas éveikben végig egyedülállók voltak, vagy esetleg komolytalan kapcsolatokban volt részük. Harminc körül találnak egy korban hozzájuk közeli kb. 28-30 éves kiélt nőt, aki szeretne végre megállapodni valahol, mert éveken keresztül nem kopogott az ajtaján a BMW-s herceg (vagy éppen éveken keresztül ilyenekkel dugatták magukat, csak a herceg éppenséggel lepattintotta őket), s ha ló nincs, jó a szamár is alapon megállapodnak végül egy szerény életvitelű férfival.
2016. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem például már huszonévesen is a 30 feletti férfiak tetszettek inkább. Általában érettebbek, nyugodtabbak, tapasztaltabbak voltak, kifinomultabb humorérzékkel, komolyabb tervekkel, életcéllal. Már hajlandóbbak voltak olyan szinten elszakadni az anyukájuktól, hogy ha komolyabbra fordul a kapcsolat, esetleg ketten, külön közös jövőt kezdhetnénk.

A 30-40-es korosztálynál már ritkán volt olyan, hogy a haverok mindenekelőtt.

Velük már nem volt az hogy buli, buli hátán, vagy az ellenkezője, hogy ki sem meri tenni a lábát a házból, mert fél elmenni egy kicsit szórakozni.


Szóval a többségük már stabilabb, kiegyensúlyozottabb, több az élettapasztalatuk, sokan közöttük szereztek már egy kis önbizalmat.

2016. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
nagy igazságok mennyire le vannak pontozva!
2016. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem. Én ugyan még csak 29 éves vagyok, de annyira alacsony és ocsmány, hogy nincs olyan életkor, amikor legalább egy randi összejöhetne egy lánnyal.
2016. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oké, de ha annyira lejjebb adják a nők az igényeiket 30 felett, akkor miért látom azt, hogy a legtöbb elvált harmincas, elvált nőnek rövid időn belül jóképű, gazdag palija lesz?
2016. jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Oké, de ha annyira lejjebb adják a nők az igényeiket 30 felett, akkor miért látom azt, hogy a legtöbb elvált harmincas, elvált nőnek rövid időn belül jóképű, gazdag palija lesz?"


Ezt te hol látod? Általában azok a pasik a fiatal 20-es cicababa pipikre mennek rá.

2016. jan. 28. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom mindegyiknek van gyereke. Ők igazából nem társat keresnek, hanem pótapukát, ezért nem fontos nekik a kinézet.
2016. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
10. Volt olyan is akinek valóban volt gyereke, de volt akinek nem, mondjuk az eléggé átlagos kategóriájú nő volt.
2016. jan. 28. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!