Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint fel regisztráltam netes társkeresőre! Régebben tőbb évig fent voltam! Normális hogy a sok negatív tapasztalattól semmi türelmem nincsen hozzá? 27f

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Felnevettem. :D Abban a korosztályban már így is 8-10szer annyi a férfi netes társkeresőkön, erre még felregisztráltál te is, hát nem túlzok vele, ha azt mondom, hogy senkinek sem hiányoztál és totál fölösleges profil vagy
2017. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy felesleges volt,eddig se volt semmi haszna!
2017. febr. 25. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki panaszkodik a netes társkereső oldalakra, ennek ellenére azért sokan regisztrálnak.


Ha csalódtál fölösleges ott maradnod, mert előbb-utóbb még az önbizalmadat és a hitedet is elveszíted!

2017. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd túl komolyan, nem érdemes.Ez csak egy lehetőség, semmi több.
2017. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe vagy legfeljebb poénból ismerkedj rajta, ha unatkozol, de inkább az élő ismerkedést preferáld.
2017. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, nekem is kezd fogyni a türelmem a társkeresőkkel.Ha találok nagy ritkán valakit, aki szimpatikus, akkor vagy nem jelez vissza, vagy nem tud, vagy én nem írhatok neki, mert az oldal nem engedi (nem fizetek).Aki rám ír, és még tetszene is, annak nincs annyi esze, hogy adjon elérhetőséget is (nem mindenki fizetős).Így aztán az a kevés lehetőség, ami adódna, az is elúszik.Ja, meg vannak akik nem is mernek kezdeményezni, mert úgy vannak vele, hogy jó csaj, biztos úgysem fog visszaírni...

Ami viszont elég lehangoló, hogy valamiért az idősebb, sőt, jóval idősebb korosztály talál meg, pedig nekem pont ők nem jönnek be...Na, ők aztán írnak bátran.

Milyen negatív tapasztalatod van?

2017. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a negativ tapasztalat hogy nem írnak vissza,vagy csak hülyitenek!
2017. febr. 26. 00:33
 8/8 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

Sok ismerősöm talált társat magának társkeresőn,szerintem szerencse kérdése.


-levelekre nem írnak,nem válaszolnak

-elunták,unalmasnak tartották

-vagy megtalálták a társukat,és elfelejtették letörölni magukat!

-szerencse kell hozzá,sok szerencsét kedves kérdező!

2017. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!