Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire negatív, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire negatív, ha ismerkedésnél kiderül, hogy a másik félnek már 3 éve nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Levontok valamilyen következtetés abból, ha már ennyi ideje egyedül van valaki, vagy nem igazán számít?

2016. nov. 28. 20:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem érdekel. Az már más szitu ha felnőtt fejjel még nem volt kapcsolata.
2016. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Örülök neki, legalább tudom, hogy nem kapcsolatfüggő.
2016. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel? :) (eléggé ki lehet éhezve... :P)
2016. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Semennyire

22/L

2016. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Valószínű, sok nőt zavar. Legalább is, pár kérdéssel előbb, azt írták, legyen folyamatos rutinja a pasinak, ha ők kerülnek sorra, rendesen meg tudja őket dugni.
2016. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Negatívabb válaszokra számítottam. :)

Szerencsére nem arról van szó, hogy még nem volt kapcsolatom felnőtt fejjel. Régen mindig volt barátnőm, mindig hosszútávban gondolkodtam, de az utóbbi 3 évben nem igazán találtam senkit. Ma belegondoltam, hogy egy randin, ha felmerül ez a kérdés, akkor milyen reakcióra számíthatok.

2016. nov. 28. 20:18
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez jó dolog. Egyrészt valószínűleg túl vagy a korábbi kapcsolatodon másrészt nem ugrasz bele bármibe hogy egy pár hónap után belebukjon a dolog. Mutatja hogy jól elvagy egyedül is és én arra számítanék hogy pont emiatt nem fogsz állandóan a nyakamon lógni hisz van saját életed is barátokkal hobbikkal stb.
2016. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
Általában ez leginkább a nőket szokta zavarni, mert egyből kattogni kezd az agyuk, hogy 3 évig mit csinálhattál nő nélkül, aztán végül elkönyvelnek téged egy lúzernek, aki nem tud csajozni, teljesen mindegy, mit mondasz nekik. A férfiak ellenben tized akkora problémát nem csinálnak ebből, ha egy nő hosszabb távon nélkülözte korábban a párkapcsolatokat.
2016. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
semennyire, bár kétlem, hogy találnék ilyen nőt, aki még mellesleg velem hajlandó lenne ismerkedni.
2016. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem lesz túl PC, de az a meglátásom, hogy a nőket zavarja csak, leginkább azért, mrt "de lúzer az ilyen pasi" fordítva inkább semleges az információ.
2016. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!