Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megvetnétek, ha részeg nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvetnétek, ha részeg nőket kihasználva próbálnák meg szaporodni?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha lenne utódom, de a mai világot ismerve a tapasztalataim alapján esélyem sincs, hogy normális párom legyen és együtt neveljük gyerekünket. Egy teljesen átlagos normálisnak mondott félénk 30-as férfi vagyok. Lehet hogy kissé drasztikus, de talán csak ez a lehetőségem maradt.

2017. febr. 26. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból kérdezem, hogy


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezt a kérdést is te írtad ki, ugye?

2017. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te csak itt az emberek tűréshatárait próbálod feszegetni a hülye kérdéseiddel.
2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
73%
Sztem csak egyszerűen elmebeteg vagy. Minek neked utód?
2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

A nő döntése, hogy megtartja-e a gyereket. Ha nem akar gyereket, el fogja vetetni, nem fogsz tudni ellene semmit tenni. Ha pedig megtartja, az a gyerek sosem lesz a te családod, hiszen nem vagy a nő férje. Utódod lesz, ezt jól írtad, de családod nem. Ellenben fizetheted a gyermektartást.

Gratulálok, hogy 30+évesen ilyen gondolkodásig sikerült eljutni.

22/L

2017. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van nő, aki részegen hagyja, hogy kaland során beleélvezz, akkor nem.

L22

2017. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, ha másnap ráeszmél mi történt (tételezzük fel védekezésre sem figyelt pont a pia miatt és tablettát sem szed), még mindig kiírathat 72 órás fogamzásgátlót, márpedig ha nem akar tőled gyereket ezt fogja tenni, nem kell abortuszra mennie sem. Ha pedig akarna neked szülni, eleve okafogyottá válik az egész szituáció, nem? Így azt gondolom elfelejtheted ezt a csodás elképzelést, mert bár sok ostoba nőt láttam már életemben, annyira esze azért a legtöbbnek van, hogy megoldja, ha nem akar gyereket. Tartja magát veszettül a mondás, miszerint egy nő 2 dologért tesz meg a világon mindent. Azért hogy gyereke legyen és azért, hogy ne. Így nőként továbbra is azt gondolom, hogy hamvába holt ötlet, persze ha neked vígaszt nyújt ilyesmiről fantáziálni, hajrá, nem akadályoz meg benne senki sem.
2017. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már két éves kérdés, de azért válaszolok rá, valakinek még hasznos lehet.


Először is konkrétan a kérdésre válaszolva, igen, mélységesen megvetnélek. Már eleve a gondolat is gusztustalan és erkölcstelen, hogy így akarj utódot. Nem vagyok jogász, de ez szerintem már a nemi erőszak tényállását is kimeríti.


És akkor nagy levegőt véve, kicsit lehiggadva. Ha tényleg csak utódot szeretnél, továbbörökíteni a DNS-ed, arra van teljesen törvényes és erkölcsös módszer, még egy minimális pénzt is kapsz érte. 35 éves korodig lehetsz spermadonor, és lehet több utódod is, de soha nem fogod őket megismerni. 20-as éveimben én is gondolkodtam, hogy spermadonor legyek, csak hogy legyen utódom. Aztán azóta már hagyományos módon született gyermekem, nem volt erre szükség. De 30 körül komolyan elgondolkodtam volna a dolgon.

2019. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!