Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom brutalitasa normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom brutalitasa normalis volt ebben a szituacioban, szerintetek ne feljek tole, felesleges ezen ragodnom?

Figyelt kérdés

Otthon voltam, a baratomnak a legjobb baratja is nalunk volt, aki reszeg volt, hangoskodott is. A baratom csak felugrott valamiert, mentek volna tovabb, haza akarta vinni a baratjat, mert nem volt maganal. De oda jott ez a srac es ram maszott. Gyorsan felpattantam a kanaperol es megloktem ot. Nem normalis a srac, rohogott rajtam, meg puszikat dobott nekem. Szoltam a baratomnak, hogy jojjon mar ki a wc-rol mert a haverja nem hagy beken. Abban a pillanatban a fiu odajott elem es megakart csokolni, magahoz rantott, szorongatott, mondtam neki eresszen mar el, meg mit csinal, sikerult belerugnom a hasaba. A srac megnyalta az arcomat. ( fuj meg mindig rosszul vagyok ettol ) kijott a baratom a mosdobol az meg neki rontott. Akkorat taszitott rajta, hogy neki vagodott a tvnek. Annak mar annyi, meg a falra rogzitett polcot is leverte a srac a fejevel vagy a hataval. A baratom neki ment elkezete utni vagni, de nagyon brutalis volt mar, a baratja nem is vedekezett, annyira beutotte a fejet meg a hatat is szerintem. Sikerult leallitanom a paromat, de nagyon megverte ezt a fiut. Lattam, hogy felsertette a baratom az oklet. Kirangatta a lakasbol, az egesz folyoso az o hangjatol zengett:(

Kb fel ora mulva hazajott :( Nagyon aggodott ertem, kerdezte, hogy nem bantott? Meg ilyesmi, magahoz olelt, bocsanatot kert.



A kerdesem csak annyi lenne, hogy szerintetek normalis, hogy a baratom igy reagalt? Olyan volt mintha nem lenne normalis, egy vadallat lett.


En feltem tole, megijesztett ezzel a viselkedesevel. Nem hiszem, hogy engem barmikor is bantana. De ez meglepett es nagyon felek ;( olyan agressziv volt. Orulok, hogy segitett nekem, de ez nem volt szerintetek tulzas.


Ti is igy reagaltatok volna?



2017. febr. 13. 09:33
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
86%
Nem normális, erővel nem oldhat meg mindent, ilyen helyzetben az még belefért volna, ha kirakja a házból, de ez már túlzás
2017. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen normális. Ilyen esetekben az embernek hamar eldurran az agya. én se viselkedtem volna különben meg szerintem jopár férfitársam se.
2017. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt érthető, hogy előjött a védelmező ösztöne, másrészt viszont túlzó volt a reakciója. A normális szerintem az lett volna, ha behúz neki egyet, majd határozottan kidobja a lakásból. Esetleg fogja a srácot, beviszi a fürdőbe, és ráengedi a hideg zuhanyt, hogy kicsit térjen magához.

De persze az is igaz, hogy innen, higgadtan könnyű okosnak lenni.

2017. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
28%

Nem normális... valami indulatkezelési kurzus igen csak ráférne.

És még szemét is, egy magatehetetlen részeget így megverni.

Jellemtelen is, mert a "legjobb barátja" - érdekes egy barátság.

Értem, hogy bunkó volt a gyerek, azt is, hogy dühös lett tőle, d ez erős túlzás.

2017. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
50%
Nem normalis, ennel kevesebb eroszakkal is le lehetett volna allitani.
2017. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
97%

Ez, nem normális dolog. Így el tud durrani az agya, akkor későbbiekben valami nagyon nem tetszik, amit csinálsz, te is így járhatsz. Ahogy leírtad, nincs benne semmi önkontroll.

Az oké, hogy megvéd, de nem mindegy hogyan.

A legjobb barátom tök részeg és hülyeséget csinál, leállítom, de nem gőzölök be, nem verem péppé.

2017. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
57%
Fordított helyzet. Én nő vagyok, de ha a valamelyik barátnőm rá mászna a pasimra, ráadásul úgy hogy csak a wcre mentem ki+a pasim kézzel lábbal ellenkezne, de a barátnőm akkor is tapadna... Hát én is elverném a csajt+hajánál fogva cibálnám ki a házból.
2017. febr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
39%

Van valaki aki ölni is tudna érted. Ilyen szituációban én is levertem volna mint a sz@rt. Az otthonomban éri a családomat a támadás. Örüljön, ha nem nyírom ki.

30/f

2017. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Huuu ertem:(( szerintem is durva volt ez tudnia kellenne kezelni az indulatait. Nagyon jol esett, hogy megvedett, de ebben a szituacioban ez mar tulzas volt :(( es raadasul nagyon vadallat volt, nem is erdekelte, hogy a baratja nem vedekezik, csak utotte, meg szoszerint neki dobta a tvnek. Amugy azota kibekultek, de pikkel meg a baratjara. En beszeltem a parommal, hogy ez tulzas volt, azt mondta nagyon eldurrant az agya, nem akarta a fraszt hozni ram, csak amikor meglatta, hogy fogdoz akkor kiborult.
2017. febr. 13. 10:45
 10/54 anonim ***** válasza:
30%

Én nem így reagáltam volna, mert gyenge vagyok és azonnal kettétörtek volna. Ha kicsit erősebb lennék én magam intéztem volna el a zaklatót.


A férfiak gyakran összebalhéznak, még legjobb barátok is. Pár nap vagy hét és ki fognak békülni, én nagy esélyt látok erre, már sok ilyet láttam. A férfiak könnyebben megbocsátják ezeket egymásnak, míg a nőknél már egy furcsa hangsúllyal mondott szó kenyértöréshez vezethet. Én ezt tapasztaltam.


Persze, hogy durva volt, persze, hogy máshogy is intézhette volna, de ki volt borulva a barátod. Ilyenkor senki sem normális. Aztán ő maga is belátta, hogy durva volt és bocsánatot kért. Azt mondtad meglepett, vagyis előtte sosem volt agresszív, pedig biztos volt már összeveszésetek. Egyedül akkor jött ki belőle az állat, amikor te veszélyben voltál. Tudom, hogy ez félelmetes, de a férfiak gyakran ilyen indulatosak, ha egy szerettük veszélyben van, ez nem jelenti azt, hogy majd egyszer veled is így viselkedik. Az agresszió nem zúdul válogatás nélkül mindenkire. Pusztán emiatt én nem írnám le a srácot.

2017. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!