Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai huszonéves férfiaknak egész egyszerűen gyerekes gondolkodása van?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de alig van kivétel. Egyszerűen úgy gondolkoznak mint egy serdülő kamasz vagy akár mint egy kisgyerek. Egyáltalán nincsenek tisztában az élet dolgaival, nem lehet velük jövőt tervezni mert a saját kis álomvilágukban élnek, eltartani alig tudják magukat de barátnő, szex az kellene nekik, minden héten új. És ezek után még panaszkodnak is, hogy a nők milyen "felszínesek".
2017. febr. 26. 17:15
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
60%

Hála a felsőoktatásnak egyre később kell szembe nézniük az élettel.

Apáink azért lettek gyorsabban érettek, mert a legtöbb 25 éves korára már apa volt. Ma 25 éves korukra jutnak el oda, hogy munkát keresnek. (kivételek vannak, övék a tisztelet)

Ezt lehetne boncolgatni, hogy kinek miért és mennyiben felelőssége... a szülők akik varázslatos gyermekkort akartak a picikéjüknek, vagy a felsőoktatásnak, amit a legtöbb "fiatal felnőtt" a gimi meghosszabbításának tekint, a média, ami kialakította a sztereotípiákat a bulis egyetemistákról és a carpe diemről... stb.

2017. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nem lehet általánosítani, vannak ilyenek is, meg olyanok is, elég sokan. Beállítottság kérdése.
2017. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kérdező inkább ne általánosíts. Bár játszhatunk ilyet is: miért van az, hogy a mai huszonéves nők pénzéhes ribik?
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom az, hogy alig tudják eltartani magukat miért fontos abban, hogy barátnő és szex kell nekik...

majd akkor legyen barátnőjük amikor milliókat keresnek?


24F

2017. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért mert gyerekesen viselkedek még nem gyerekes a gondolkozásom. Tele vagyok pénzzel és se barátnő se szex nem kell és nem panaszkodom. Köszönöm a tiszteletet.
2017. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Mert a társadalom a fiatal nők felé orientálódik, elhanyagolva a fiatal férfiakat és a férfiak szerepének megváltozását. Amíg ebben nem történik változás, addig ez a jelenség is megmarad.
2017. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Konkretizálj pls, mert ez így elég tág.
2017. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

6: miért, mi a férfiak új szerepe?

Én csak azt látom, hogy mi nem.

Nem akarnak házasodni, nem akarnak gyereket, nem képesek a hűségre. Amelyik csinál is gyereket valakinek, az is úgy van az apasággal, hogy visszavonható. Legfeljebb lelép külföldre, hogy ne tudják rajta behajtani a gyerektartást.


Régen a férfi volt a családfő és a családfenntartó. Ma ez a szerep az, amit egy huszonéves férfi a legkevésbé szeretne.


De mi van helyette?

Mert én úgy látom, hogy semmi.

Álmaik tárgya egy házias, kedves nő, aki persze démon az ágyban. Anyuci és egy luxusprosti tökéletes keveréke, aki cserébe nem vár el semmit, csak hogy van aki dugja.

Ez így mind szép és jó. Tök meg is értem, hogy miért vágytól erre.

De abba is belegondolok, hogy egy nőnek miért is lenne jó egy ilyen kapcsolatban? Szépen eltelnek a legjobb évei, és se gyerek, se semmi.


Tehát: nem apa, nem férj. Milyen új szerepet tölt be ma egy férfi?

Vibrátor??

2017. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is a tiszteletet. Nekem sem kell a mai hisztis kiscsajokból egy darab sem, ez legalább kölcsönös. Lehetne beszélni arról ,hogy na és ők mit várnának el... mindent ,hogy amikor a drága szülőktől lelép akkor a tutiba üljön bele és ne kelljen semmit letenni az asztalra... Legalább kölcsönös az utálat. :D
2017. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 mert a mai nők anya és a hűség mintaképei, el tudnak vezetni egy háztartást a 3cm hosszú műkarmaikkal. És nem az a kérdésük már az első randin, hogy "mit dolgozol és mennyit keresel"
2017. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!