Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be az EGÉSZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be az EGÉSZ huszonéves női korosztályt válogatós, pénzéhes, flegma, buta pi*ának?

Figyelt kérdés

Szép számmal vannak nem ilyenek köztük, sőt, inkább a többség normális, mégis az ilyenek alapján általánosan lehúznak mindenkit egyes férfiak...

Egyáltalán nem olyan ritka közöttük a ténylegesen normális, barátnőnek való lány, nagyon sokan még csak nem is foglaltak, hiába hivatkoznak erre a másik nemből...


2014. jan. 30. 18:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mert magukkal nincsenek megelégedve, és ezt másokra vetítik ki. Vagy mert kiskorukban elhagyta az anyjuk...
2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

És akkor most mi is van? :)

Ezzel gondolod h megváltod majd a világot?

2014. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 WheneverYouWant ***** válasza:
13%
Mutass egy párat kérlek, had válogassak közülük kedvemre...
2014. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
20%
Hát, megköszönném kérdező, hogy ha mutatnál nekem olyan lányt, aki ténylegesen normális, barátnőnek való lány... mert én valahogy nem találok. (Még a visszautasításig sem jutok el, egyszerűen tényleg nem találok normális "alapanyagot".)
2014. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 WheneverYouWant ***** válasza:
15%
Engem már az is meglepne ha egyáltalán azt állítanád hogy 1 ilyen lány is létezik...:)
2014. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is huszonéves nő vagyok, de kérlek, nézz körül. A korosztályunk kb 60-70 %-a, sajnos ilyen. Megértem a férfiakat, nagyon nehéz normális nőt találni. (normális férfit is). Normális körökben mozgok, mégis rengeteg ilyen "nőt" látok aki csap a pénzre, hajt, pedig amúgy normálisnak tűnik elsőre. Számomra is megdöbbentő.
2014. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Kapásból tudnék hármat is, csak a közvetlen környezetemből, még nem is foglaltak, de nem cseszek ki velük, hogy vadidegeneknek mutogatom őket.
2014. jan. 30. 18:45
 8/32 anonim ***** válasza:
mert talán találkoztatok már minden huszonévessel?
2014. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ha igaz is, hogy 60-70% nem normális, akkor is inkább 90%-ot állítanak be ilyennek.
2014. jan. 30. 18:47
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudod drága kérdező csak az a baj h ezek a lányok nem is vehetők ismerkedésre mert elutasítóak, rá sem néznek a másikra ha valaki szeretne valamit akkor inkább pucolnak haza, vagy éppen sehol sem látni őket a suli/munkahely/utca/tömegközlekedéseken kívül, és itt is túl visszahúzódóka.


ergo ezeknek a nőknek a többsége megközelíthetetlen

2014. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!